Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Bohuš Matuš (46) plánuje zásnuby s Lucinkou (16): Splnil jí velké přání

+ Dalších 18 fotografií
To je lásky!
Jak Bohuš Matuš (46) s oblibou říká, na své nezletilé přítelkyni nešetří. Po drahém prstýnku tak Lucince (16) dopřál další, ne zrovna levnou zábavu. Vyrazili spolu za Prahu jezdit na koních a na Divokém západě by rozhodně obstáli!

Na ranči u Kunětické hory oslavil Bohuš Matuš (46) letos v srpnu narozeniny, krátce nato se tam ale se svou Lucinkou (16) ještě vrátil. Zpěvákova vyvolená šestnáctka si chtěla zajezdit na koních, Bohuš zase odpočívat.

„Tenhle ranč mě hodně nabil, je tam nádherně a u koní klid,“ pochvaloval si tenorista ze známých muzikálů.

Matuš své výrazně mladší partnerce splní, co jí na očích vidí. Věnoval jí třeba prstýnek, jenž nepatřil k těm nejlevnějším. „Dal jsem za něj něco okolo deseti tisíc korun. Šlo o dárek k jejím narozeninám a Lucinka z něj měla velkou radost,“ svěřil eXtra.cz před nedávnem s tím, že jednou půjde do klenotnictví i pro zásnubní.

„Chvíli si na něj ale bude muset počkat. Určitě bych si ji rád vzal, ale třeba za rok, uvidíme,“ dodal nadějně Bohuš, který by se dokonce nebránil početí miminka.

Mohlo by vás zajímat

Další články