Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Oktagon 58 Survivor 2024 - aktuálně

Bohuš Matuš (46) se poprvé stane tátou: Jeho o 29 let mladší Lucinka je těhotná

Bohuš Matuš s Lucinkou
Zdroj: archiv B. Matuše
Předchozí Další
+ Dalších 12 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Oblíbený zpěvák Bohuš Matuš a jeho láska Lucinka (17) to ale vzali hopem… Po dvou letech vztahu se dvojice rozhodla založit rodinu a pořídit si potomka. K radostné události dojde už koncem letošního roku. "Jméno vymyšlené ještě nemáme, na to je brzy," uvedl pro eXtra.cz nadšený zpěvák.

Touha

„Lucinka miminko moc chce. Mojí mamince jsem se narodil v jejích sedmnácti letech, takže si to představit umím a nebráním se tomu,“ řekl Bohuš Matuš (46) eXtra.cz už dřív s tím, že je nejvyšší čas, jinak by vychovával spíš vlastní vnoučata než děti.

Dítě zplozené v době koronaviru

A přání jeho milované se nakonec splnilo. Během koronavirové krize měla dvojice spoustu času na trávení společných chvil a ty zjevně využila na maximum.

„Lucinka je v tom, rodit by měla v listopadu nebo prosinci,“ řeklo eXtra.cz několik na sobě nezávislých zdrojů blízkých zpěvákovi. Ten se informací ostatně ani moc netají, přiznal ji celé řadě svých známých.

Možná i kvůli těhotenství Lucinka nedávno odešla ze školy.

Celonárodní poprask

Samotného zpěváka se nám povedlo zastihnout v pondělí odpoledne. "Jméno vymyšlené ještě nemáme, na to je brzy. Myslím, že hodně se těší i rodiče Lucinky, že budou babi a děda v mladém věku. Výborně spolu vycházíme, hlavně s maminkou," usmíval se Matuš.

Vztah Matuše s o tolik mladší slečnou vyvolal celonárodní pozdvižení. Mnozí umělce s výborným hlasem označovali nepokrytě za pedofila, on se ale brání tím, že zkrátka v sobě našli zalíbení, které se po letech jen prohloubilo.

Vyznání citů

„Lucinka je velmi sečtělá. Je určitě mnohem chytřejší než já. Přečetla obrovské množství knih. Je úplně jiná než její vrstevnice. Je milá, slušně vychovaná, na diskotéku by nikdy nešla. Je pohodová a není do větru. Taky se skvěle směje, má bezstarostné myšlenky. Když přijdu unavený z vystoupení, nechce se mnou řešit žádné hlouposti a hrůzy, jenom se smějeme,“ prozradil nedávno naší redakci Matuš s tím, že pozná, že ho jeho mladá partnerka bezmezně miluje, a tak jí to dokáže oplácet stejnou mincí.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy