Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Bohuš Matuš (45) už plánuje svatbu s Lucinkou (16): Ta by předtím chtěla otěhotnět

Zdroj: Facebook
+ Dalších 13 fotografií
Svatební zvony
Bohuš Matuš se vydováděl se svou Lucinkou na italských plážích a po návratu do Česka začíná osnovat velké plány. Spát s ní kvůli nízkému věku začal teprve nedávno, přesto už mu v uších znějí svatební zvony. Mladinkou mazlivku, s níž chovají dva králíčky, by si chtěl Bohuš vzít hned, jak to jenom půjde. Co na to Lucinka? Ta si zase přeje miminko!

Překonali kritiku i narážky na pedofilii a věří, že budoucnost bude zalitá sluncem. Bohuš Matuš a jeho Lucinka (16) jsou po uši zamilovaní a mají velké plány. Muzikálový zpěvák by se nerad na stará kolena ocitl v osamění, a tak si chce svou šestnáctku co nejrychleji pojistit.

Svatební zvony už sice slyší, kudy chodí, bude však muset počkat na Lucinčiny osmnáctiny. „Bude jí příští rok sedmnáct let, až bude plnoletá, tak si ji třeba vezmu. A já si ji i chci vzít, je úžasná. Teď má na dítě spoustu času, ale když vás někdo miluje, chce s vámi všechno. Tak v devatenácti by to třeba bylo možné,“ řekl webu Expres.cz zamilovaný Matuš, po kterém chce na oplátku zase něco Lucinka.

„Chce po mně dítě. Dovedl bych si to s ní představit," svěřil holohlavý zpěvák, jenž ve svých pětačtyřiceti zatím žádné potomky nemá. Zatím totiž vždy vyhledával vztahy s výrazně mladšími dívkami, které mu na rozdíl od Lucinky dítě dát nechtěly.

Donedávna spolu přitom nespali a vrcholem intimních chvilek bylo mazlení a hlazení po hlavičce. Když se Bohuš pochlapil, ještě chvíli zapíral, pak ale šel s pravdou ven.

„Musel jsem přiznat, že spolu spíme, protože jsem si uvědomil, že to tvrzení o panenském testu bylo trapné. Ale ten papír skutečně kdysi existoval. Byla s maminkou na klasické gynekologické prohlídce, jen je to už stará záležitost,“ řekl před dvěma měsíci eXtra.cz Bohuš.

Související články

Další články