Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Bohuš Matuš (45) si užívá prázdniny s Lucinkou (16) v Itálii: Pochlubil se fotkou v bikinách

Zdroj: facebook
+ Dalších 5 fotografií
Dovolená
Jsou zamilovaní až po uši. Bohuš Matuš (45) všechny šokoval, když přiznal, že randí s o třicet let mladší Lucinkou (16). Teď už se ale odsouzením veřejnosti netrápí a s přítelkyní si užívají pohádkové dovolené.

Zpěvák Bohuš Matuš (45) překvapil nejednoho člověka, když šel s pravdou ven a přiznal, že randí s dívkou, která je o třicet let mladší Pro všechny to byl velký šok, už jen kvůli velkému věkovému rozdílu. Fanoušci ho měli za prznitele mladých dívek, a tak se Bohuš oháněl jakýmsi lejstrem, což měl být důkaz o tom, že je Lucinka ještě panna. Po chvíli ale pochopil, že je to směšné a nesmyslné, a proto přiznal plnohodnotný vztah

Nyní si oba společně užívají na pohádkové dovolené v Itálii, protože Lucinka má teď prázdniny. Jsou v letovisku Caorle a náramně si tam užívají. Je vidět, že Bohuš svou Lucinku nadevše miluje. Jistě se mu také líbí její postava v bikinách, se kterou se nebál pochlubit na sociální síti. Na snímcích je vidět, jak jsou oba naprosto spokojení. Podívejte se do fotogalerie, jak si užívají dovolenou.

Související články

Další články