Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Bohuš Matuš (45) si Lucinku (16) hýčká: Nové fotky, na kterých odhalili soukromí!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 10 fotografií
Soukromé fotky
Po roce mlžení už Bohuš Matuš (45) a jeho Lucinka (16) nemusejí svou lásku tajit. O třicet let starší zpěvák našel v dívence spřízněnou duši. Dokonce kvůli ní překonal svůj odpor k sexu a udělal z Lucinky ženu. Páreček teď na nových fotkách ukázal, jak si v soukromí užívá!

Sex ho moc neláká, protože mu babička říkávala, že to dělají kočky a psi. Bohuš Matuš (45) ale svůj odpor k postelovým hrátkám musel zlomit. Donutila ho k tomu jeho mladičká partnerka Lucinka (16).

Zpěvák přísahal na svou čest, že je Lucinka ještě panna. Dokonce mluvil o lejstru, které to mělo dokazovat. Jenže lhal, protože nechtěl své lásce dělat ostudu. Zesměšnil ji však ještě mnohem víc a nakonec stejně musel kápnout božskou!

„No samozřejmě, že s ní něco mám,“ přiznal Matuš webu Blesk.cz s tím, že k sexu většinou dochází k večeru na kanapi.

Bohuš a Lucinka se spolu rádi fotí a na nových snímcích ukázali, jak moc se mají rádi. Holohlavý zpěvák na nich sice vypadá jako její táta, ale jak se říká, lásce nelze poroučet. Mrkněte do galerie!

Související články

Další články