Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Bohuš Matuš (45), který žije s Lucinkou (16), poprvé ukázal tatínka: Mají společnou libůstku

+ Dalších 18 fotografií
Šokující odhalení
Parťáci ve "zločinu"? I tak by se dal s nadsázkou popsat vztah Bohuše Matuše (45) s jeho tatínkem, kterého po letech poprvé ukázal. Muzikálový zpěvák si do rodného Písku přijel pro předčasný narozeninový dárek. A ten na první dobrou prozradil, že mají jeden velký společný zájem!

Na Bohuše Matuše (45) se strhla pozornost po přiznání, že už spí se svou mladičkou přítelkyní Lucinkou (16). Všichni mu nadávali do pedofila, a tak pro jistotu ještě rozhlásil, že si ji chce vzít a mít s ní miminko.

Mazlení a hlazení šestnáctek ale není jediná Bohušova volnočasová aktivita. Muzikálový zpěvák rád tráví čas se svým tatínkem, který mu dal předčasný narozeninový dárek. V jeho rodném jihočeském Písku vyšlo najevo, jaká libůstka je spojuje.

K velkému údivu snad každého fanouška je to pouštění natahovacího letadélka z tatínkova balkonu v paneláku. „Představte si, když jsem byl malinkej, tak jsme pouštěli podobný letadýlko a ono nám uletělo! Tak ho půjdeme pustit z toho okýnka znovu,“ radoval se Matuš z dárku k šestačtyřice­tinám, které slaví v sobotu.

„No, musíme popotáhnout křidýlko, protože první pokus nebyl úplně dobrej,“ vysvětloval Matuš s kamenným výrazem, ale ohromným štěstím v očích. A tátu u toho oslovoval jako „Bóďu“.

I když se v záběrech neukázala, celou tuhle parádu s největší pravděpodobností natáčela Bohušova šestnáctka. Zpěvák tak Lucinku už nejspíš tatínkovi představil a ten jim mohl dát požehnání.

Mohlo by vás zajímat

Další články