Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Bohuš Matuš (45) a jeho šestnáctka: Vášnivá líbačka i přes ZÁKAZ RODIČŮ!

Zdroj: Facebook
+ Dalších 7 fotografií
ROMANTIKA
Do redakce eXtra.cz doputovala informace, že Bohuš Matuš (45) si po románku s patnáctiletou Lucinkou našel novou blonďatou holku, která už si na Facebooku dává fotky, jak si vzájemně vykusují hlavy. Pustili jsme se do pátrání a zjistili, že je to trošku jinak: dnes už o rok starší Lucie si jen nabarvila hlavu, ale láska s mnohem starším zpěvákem jí vydržela. „Je to ten nejkrásnější a nejhodnější člověk na světě,“ říká o svém „dědečkovi“ dívka.

Když se loni objevila informace, že Bohuš si našel lásku u dívky skoro na hraně zákona, vyvolalo to bouři nevole. Někteří ho měli téměř za „pedofila“, jiní mu naopak přáli s tím, že srdci a poklopci se zkrátka poroučet nedá.

Později ale zpěvák s hlasem od boha přece jen raději začal tvrdit, že se rozešli, i když pár ve skutečnosti tvořili dál.

A když už humbuk kolem dvojice utichl, vypadá to, že si spolu skutečně užívají. Lucie nedávno sdílela fotku, na které se zamilovaně vykusují, o Matušovi (45) píše jeho milá v superlativech a chlubí se i obrazem své lásky, kterou namalovala.

Jestli to takhle půjde dál, možná spolu opravdu časem budou trvale navzdory Lucčiným rodičům, kteří byli proti!

Související články

Další články