Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Bohunka z pohádky Sedmero krkavců: Mária Podhradská dnes baví děti v kostýmu klauna

Mária Podhradská jako Bondanka v pohádce Sedmero krkavců z roku 1993.
Zdroj: Česká televize
+ Dalších 10 fotografií
galerie
Pohádka Sedmero krkavců z roku 1993, která se od dalších snímků svého žánru liší tím, že dětské diváky poněkud děsí a dospělí ji považují za temnou až depresivní, si právě kvůli své originalitě našla spoustu příznivců. Lidé fandili odvážné Bohunce, která podstoupila ty nejtěžší zkoušky, aby zachránila své bratry. Mária Podhradská (44), která statečnou dívku ztvárnila, i nadále pokračuje v pohádkové tvorbě. Dnes baví děti v klaunském kostýmu jako Spievanka.

I po letech od natočení pohádky Sedmero krkavců se mnozí shodují na tom, že to skutečně není film pro každého. Beze strachu ho mohou sledovat jen odvážnější děti a dospělí dodnes vzpomínají na scény, které je ještě jako malé vyděsily.

Pohádka vypráví příběh odvážné Bohunky, která pro záchranu svých sedmi bratrů zakletých v krkavce zdolá i ty nejtěžší zkoušky a překoná mnohá úskalí, která by i jí samotnou mohla stát život. Bohunku si zahrála Mária Podhradská, které tehdy bylo jen 18 let.

Márii je dnes 44 a s herectvím ani zdaleka neskončila. V běžných filmech a seriálech se ale neobjevuje, už léta totiž v roli Spievanky vystupuje v komickém červeném kostýmu ve slovenském dětském pořadu Spievankovo.

Krásnější než dřív

Jakkoliv je dnes možné Podhradskou vidět spíše jako Spievanku, v jejíž roli nosí roztomilé copánky a na tváři má nakreslené srdíčko, v civilu jde o velmi krásnou ženu, která nestárne, ale zraje jako dobré víno. Čtyřicítku na krku jí lze jen těžko hádat. Podívejte se do galerie.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy