Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Bohumínská tragédie: Lukáš K. (†30) a Lenka V. (†30) měli před svatbou, místo toho jim chystají pohřeb

Bohumínská tragédie: Lukáš K. (†30) a Lenka V. (†30) měli před svatbou, místo toho jim chystají pohřeb
Zdroj: facebook/archiv Lukáše K.
+ Dalších 8 fotografií
Tragický přiběh
Požár v Bohumíně přináší tragické příběhy i téměř týden po žhářském útoku. Jak se ukázalo, Lukáš K. (†30) a Lenka V. (†30) měli už v červnu slavit svatbu. Tu nakonec odložili a společně se na ni moc těšili. Životní událost jim ale zhatil otec ženicha Zdeněk K. (54), který pár upálil v bytě i s jejich synem Dominikem (†9).

Na svatbu už měli nachystané téměř vše. Pro veselku si vybrali restauraci Luton v Dolní Lutyni, měli vytištěné svatební pozvánky i stanovený termín. Své ano si měli říct 6. června, v den svého 14. výročí. Vše jim ale překazila koronavirová pandemie. Nezbylo jim tedy nic jiného než svatbu přesunout.

I tak na ni ale zavzpomínali právě 6. června na Facebooku. „Lásko, krásné výročí. Už jsme mohli být manželé, nebýt viru, který vše ovlivnil. A proto to příští rok bude o to hezčí a velkolepější,“ popřála Lenka svému partnerovi na jejich výročí. „Jak už jsme vydrželi tak dlouho, tak to už chvíli vydržíme, dupino. Miluji tě,“ odpověděl Lukáš.

Nevěděli, co je čeká

Zamilovaný pár z Bohumína trávil každou volnou chvilku spolu. Na Facebook prakticky pořád sdíleli fotky a zážitky z jejich rodinných výletů. Jejich lásku měla zpečetit svatba Nikdo ale nemohl tušit, že se vysněné veselky nikdy nedočkají.

V sobotu 8. srpna totiž slavil pár se synem a Lukášovou matkou narozeniny. Na oslavu ale vtrhnul nepozvaný otec nadcházejícího ženicha Zdeněk. Místo přání pak podpálil benzínem byt a celou rodinu v něm nechal chladnokrevně uhořet. Oheň se navíc rozšířil v horních patrech paneláku a o život tak kvůli nemilosrdnému žháři přišlo jedenáct lidí. Jedna žena byla navíc těhotná...

Související články

Další články