Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Bohumil Klepl zavzpomínal na své začátky: Chtěl jsem se stát lékařem, ale byl jsem lepší šašek, směje se

+ Další 3 fotografie

Nestárnoucí herec Bohumil Klepl (64) se představí v jedné z rolí nové minisérie Volha. Seriál se odehrává v době 70. až 80. let, na které při rozhovoru pro eXtra.cz zavzpomínal i sám představitel a prozradil, jaký měl vztah k herectví, když byl na gymnáziu. 

Herce Bohumila Klepla (64) lidé znají z mnoha českých filmů i seriálů. Jeden z populárních filmů, ve kterém se objevil je například komedie Účastníci zájezdu. Bohumil aktuálně přijal roli v novém seriálu Volha, který bude vysílán na České televizi.

Na premiéře této minisérie poskytl herec rozhovor pro redakci eXtra.cz, kde prozradil, jak vnímal právě 70. a 80. léta, ve kterých se seriál odehrává. Klepl měl zde netradiční roli, jak sám přiznal. „Já jsem tady hrál režiséra, který se zblázní a potom spáchá sebevraždu. Ale víc vám neřeknu, protože bych prozradil děj toho seriálu,“ ​sdělil ohledné své postavy.

Podílení se na nové minisérii seriálu byla pro Klepla příjemná práce. Měl kolem sebe oblíbené kolegy a skvělý štáb. „S kolegy se mi natáčelo dobře, ale hlavně pod vedením pana režiséra Pachla, ten je výborný, takže s ním bych ještě někdy chtěl něco dělat,“ svěřil se s tímto přáním pro redakci eXtra.cz

Zpátky v čase

Seriál se odehrává v době normalizačních sedmdesátých let. Proto jsme se vrátili zpět v čase, Bohumil reálně v této době prožíval studentská léta. „Já jsem tehdy byl na gymnáziu v Pardubicích. Mne už je pětašedesát, já pamatuju tyhlety léta. Vzpomínám hezky na československou televizi, i když to je vlastně z totality,“ sdělil herec.

Být ve světě showbyznysu a herectví nebyl úplně Kleplův sen. „Když jsem studoval, chtěl jsem být doktor medicíny. Byl jsem ale mrňavej a šaškoval jsem ve třídě. Tím jsem se prosadil. Potom jsem na základě toho zjistil, že je lepší být komediant,“ dodal Bohumil, který má za svůj život velmi pestrou kariéru. „Za svůj největší úspěch považuji působení v Divadle Na zábradlí, kde hraji 16 let,“ ​dodal Bob.

Nestárnoucí umělec

Bob Klepl oslaví koncem března své 65. narozeniny, ale několik let vypadá stejně. Je jedním z těch, který zastavil čas a na vizáži se mu stárnutí nepodepisuje. Jak ale loni přiznal pro portál Blesk.cz věk na fyzické kondici pociťuje. „Cítím to hodně na fyzičce, duší jsem stále šestnáctiletý puberťák,“ ​svěřil se v rozhovoru.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy