Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Bohouš z Výměny manželek: Utekl hrobníkovi z lopaty! Za děsivou nehodu mohla srna!

Děsivá autonehoda!
Zdroj: TV Nova
+ Další 3 fotografie
Dnešní Výměna manželek bude mít opravdu děsivou dohru. Jeden účastník výměny bude mít totiž vážnou nehodu, kvůli které skončí v třinecké nemocnici. Když se vracel svým autem z práce domů, tak mu totiž do cesty skočila srna, která zavinila autonehodu, ze které tatínek vyšel s prasklou lebkou.

Dnešní Výměna manželek bude velmi vyostřená. A aby toho nebylo málo, tak na závěr celé výměny dojde k děsivé autonehodě.

Tatínek dvou dětí Bohouš se nemohl bohužel dostavit na setkání mezi osmi očima, které se odehrává pokaždé na konci Výměny manželek. Měl totiž velmi vážnou nehodu, a jak jeho žena tvrdí, utekl téměř hrobníkovi z lopaty.

Maminka Lucie do poslední chvíle nic netušila a ještě před odjezdem se na kameru svěřovala, že se moc těší, až konečně uvidí svého miláčka. Jenomže když dorazila na místo, tak jí úsměv poněkud ztuhl.

Dozvěděla se totiž, že její milovaný Bohuš měl velmi vážnou autonehodu a skončil v třinecké nemocnici s prasklou lebkou. Bohouše se naštěstí podařilo zachránit.

Lucie se poté vyjádřila, že její muž měl obrovské štěstí. Bohoušovi totiž skočila do cesty srna, a jelikož taxík, který řídil nebyl v dobrém technickém stavu, projel zatáčku napříč a havaroval.

Související články

Další články