Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Bohouš Josef se odrazil ode dna. Šlo mu o život, nyní je v péči dvou miláčků

Zdroj: Profimedia, archiv Bohouše Josefa/ Koláž Extra.cz
Bohouš Josef
Už to bude více než rok, co zpěvák a skladatel Bohouš Josef (59) musel být převezen ze zkoušky v divadle na motolskou JIP kvůli ucpanému oběhovému systému. Po následné operaci v IKEM mu nezbývalo nic jiného než přehodnotit svůj životní styl, a jak sdělil eXtra.cz, je mu v současnosti skvěle. Dobrou náladu a kondici mu pomáhají udržovat jeho blízcí.

“V IKEM mi 29. ledna 2020 profesor Pirk voperoval čtyři bypassy,” vzpomíná Bohouš Josef na nepříjemný začátek loňského roku. Jeho zdravotní stav se od té doby naštěstí rapidně zlepšil. “Cítím se výborně,” svěřil se.

Jak dále potvrdil, velký podíl na jeho současné vitalitě mají jeho nejbližší. “Mám skvělou péči od své manželky Alenky (51),” popisuje zpěvák s tím, že v pohybu se ho snaží udržovat jejich retrívřice Sheila. “Nedá nám chvilku klidu, protože s ní musíme chodit na dlouhé procházky. Samozřejmě rádi,” směje se zpěvák, který se už nyní těší, až bude moct po koronavirové krizi znovu začít vystupovat.

Se spoluhráči z kapely Divokej proud nicméně zkouší alespoň jednou týdně. “Postupně nahráváme všechny písničky. Začátkem prosince jsme na našem YouTube kanálu zveřejnili vánoční klip Veselé Vánoce,” popisuje Bohouš Josef s tím, že ke každé nahrané písni chtějí se skupinou udělat videoklip a umístit ho na svůj YouTube kanál. “S kapelou jsme se také zúčastnili vánočního streamu OnlajnFest. Pokud organizátoři seženou dostatek peněz a obnoví jarní streamy, rádi opět vystoupíme,” slibuje zpěvák.

Související články

Další články