Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Bohnice čelí skandálu kvůli Bartošové! Víme, proč spáchaly tuhle justiční sebevraždu! Máslo na hlavě má tajemná lumpenposádka sanitky!

Rychtář nebudí velké sympatie a jsme asi jediný web, který z něj
nedělá většího netvora, než je, ale tentokrát má pravdu. A navíc,
nejít o Bartošovou, nikdo to neřeší. Takhle se klepou dva špitály a
jedna sanitní firma jako osiky.
Zdroj: profimedia, archiv
+ Další 4 fotografie

Trest od Boha všech Knoflíků a diskžokejů se, zdá se, blíží na Thomayerovu nemocnici v Krči, firmu Meditrans, provozující sanitky, a hlavně na Psychiatrickou léčebnu v Bohnicích, kde na rozdíl od dvou jmenovaných drzých podniků už rezignovali.

Celonárodní monstrum Josef Rychtář (56) překvapivě prokázal pravdivost svého tvrzení, že všechny tři instituce mají co skrývat a především v Bohnicích budou asi muset vyvodit odpovědnost.

Evidentně tam totiž dopsali na zprávu o přijetí nedobrovolně z Krče transportované zpěvačky údaj o modřinách, ke kterým zpěvačka přišla v sanitce Meditransu, zpětně!! Co jim také zbývalo, když si tam vdovec Rychtář jel pro dokumentaci, kterou mu museli vydat.

Redakce eXtra, která má k dispozici kopie Ivetiny zdravotní dokumentace z obou ústavů, si na věc udělala předběžný právní rozbor a z toho jasně vyplývá, že u hypotetického soudu Rychtář vs. Bohnice by to nejdřív bylo padesát na padesát, protože zastoupení ústavu by obhajobu postavilo na sice trapné, ale jediné možné výmluvě: lékařka dopsala údaj o hematomech do zprávy při příjmu hned poté, co to vytiskla, a došlo jí, že to tam zapomněla dopsat. To by prvoinstanční soud možná se skřípěním zubů vzal, i když naději by měl Rychtář už v prvním kole.

Při odvolání už by možná bylo hůře. Důvod? Sebevraždu, kterou takto okatou levárnou spáchaly Bohnice, muselo způsobit jediné – používají známý program, který při pořizování podobné zdravotní dokumentace NEUMOŽŇUJE zpětný zásah! Jinak řečeno, zprávu nejde v nouzi vyrobit a antidatovat zpětně!

Zbývá tedy buď ji ztratit, nebo doplnit ručně. Proč v Bohnicích udělali to druhé, netušíme, ale rozhodně neudělali dobře. Právě přijímací protokol byl totiž důvodem Rychtářovy žádosti o podklady, to bylo evidentní už předem.

Věc vypadá dost jasně. Bartošová (48), na lécích na bolesti, zmatená a vyděšená, že neví kam a proč ji vezou, se musela s posádkou sanitky dostat do konfliktu, který mohl být nevinný a nikdo netvrdí, že byl ostrý, ale pak nebyl důvod jej tajit. A to se přesně stalo!

Máslo na hlavě má i firma Meditrans, které se hodně nebude líbit medializace, ale jednou máme zjištěno, že Ivetu vezli oni, a tak je budeme prudit tak dlouho, až se k tomu nějak postaví. Vsadíme se, že posádka nebude k dohledání, nikdo nebude nic vědět a cokoli si pamatovat.

Když dnes autor článku z furiantství zavolal na dispečink (hovor máme nahraný) a drze vypálil na chlapce, co tam zvedá telefony, „kdo že to zmlátil tu Ivetu“, operátor, podle projevu inteligent, samozřejmě v první chvíli selhal (ale to většinou všichni) a odvětil: „O TOMHLE se s vámi bavit nebudu, chcete někoho z vedení?“ a pak už v roli odmítal odpovídat, ale první reakci a zájmenem „tomhle“ nás nenechal na pochybách, že historka je ve firmě legendou, všichni ji znají a nějaká lehká bojová příprava už proběhla. Do podniku se chystáme osobně zeptat se přímo na místě na stejný dotaz a plánujeme další občanské neposlušnosti, které vyřeší až vyvedení členů redakce násilím (praxi mají) a žaloba na eXtra.

V Krči to je také zajímavé. Tam odmítli v rozporu s písemným souhlasem Ivety Rychtářovi říct, kam a proč Ivetu vezou. Aby ne, když po operaci břicha a pod vlivem léků na bolesti „potřebovala“ do blázince, o čemž rozhodla dětská (!) psychiatrička. Ústav má potíže pravidelně, čtenáři eXtra tamní péči dobře znají z jiných kauz a oražená tisková mluvčí Martina Štanclová není právě silná v krizové komunikaci, která bude i tam hodně potřeba.

Stejně jako je možná potřeba trošku zatřást systémem dokumentace a pravidlech o převozu pacientů celkově. Ano, Rychtář není možná ideální nástroj, ale tahle jeho akce může pacientům jen prospět.

Celou taškařici budeme dále sledovat a aktivně hrnout dál.

Související články

Další články