Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Bohémský život hvězdy filmu Hastrman: Karel Dobrý byl unesen, sáhl si na život a miloval muže i ženy

Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie
životní osud
Karel Dobrý (50) patří mezi nejuznávanější herce u nás. O jeho talentu svědčí i fakt, že nehraje jenom v Česku, ale také točí pro zahraniční produkce. Herec žil hodně bohémským životem, což mu několikrát způsobilo nemalé problémy. Dobrý miloval ženy, muže, sáhl si na život a měl problémy s alkoholem. V současné době o sobě tvrdí, že nejhorší životní období má již za sebou.

Herec Karel Dobrý má doposud za sebou opravdu pozoruhodný život. Když byl malý, odstěhoval se se svojí rodinou do Sýrie, kde zůstal až do svých dvanácti let. Podle jeho vzpomínek byl v Sýrii dokonce dvakrát unesen.

Když se v pozdějším věku vrátil do Prahy, absolvoval jeden semestr na Vysoké škole ekonomické. Takový obor mu ale příliš neseděl a tak odešel studovat DAMU, kterou bohužel nedokončil. Díky svému nadání a charismatu se ale dokázal probojovat v hereckém světe i bez školy.

Obzvlášť exceloval ve filmu Hastrman. Herec má ale i svoji temnou stránku. Žil obzvlášť bohémským životem, kvůli kterého měl velké problémy s alkoholem. „Mám aktivní opici, a když tak chlastám, je to čím dál tím horší. Pak už nemám vůbec zábrany, je to nehezký, chodím nahatý po ulici, krvavý, vždycky dostanu přes držku, demoluji bary, zatýkají mě, soudí, urážím lidi a pak se třeba druhý den ráno probudím bez práce,“ řekl herec deníku Aha!.

Karel Dobrý se pokusil sáhnout si na život. „Ležel jsem doma ve vaně po nějakém houbičkovém vzrušení a podřezával jsem si žíly. Skončil jsem na ambulanci. Štkal jsem jak malej blbeček,“ svěřil se Dobrý.

„Poslali mě do blázince, dorazil jsem tam s těma obvázanejma pazourama a sekal latinu. Spolykal jsem všechno, co řekli, a bylo mi z toho mizerně,“ dodal. Dobrý kromě žen miloval i muže. Jeho velký přítel umělecký šéf divadla Petr Lébl spáchal sebevraždu a oběsil se nad jevištěm.

Lébl se ale nezabil kvůli Dobrému, ale kvůli nešťastné lásce k mladému kulisákovi, kterého mu přebrala herečka Magdalena Sidonová.

Související články

Další články