Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Bohdalová o úmrtí Jana Skopečka (†94): Jsem na dovolené v Řecku a zasáhlo mě to

Bohdalová o úmrtí Jana Skopečka (†94): Jsem na dovolené v Řecku a zasáhlo mě to
Zdroj: archiv ČT
+ Dalších 16 fotografií
bylo mu 94 let
V pražské Nemocnici Na Bulovce ve věku 94 let zemřel slavný český herec Jan Skopeček. Jeho odchod těžce nese také herecká kolegyně Jiřina Bohdalová. Tu tragická zpráva zastihla na letní dovolené.

"Co na to mám říct... Jsem zrovna na dovolené v Řecku a dozvídám se tu smutnou novinku od vás. Tak mě to tady zasáhlo do toho klidu. Je mi to nesmírně líto. Měl svá léta, ale nesmírně mě to mrzí," uvedla pro eXtra.cz Jiřina Bohdalová

V září chtěl Skopeček oslavit 95. narozeniny. V posledním rozhovoru přiznal, že zdraví už mu neslouží, ale stále byl plný energie. O odchodu Skopečka informovala televize Prima.

Jan Skopeček do hereckého nebe následoval svou manželku Věru Tichánkovou, kterou známe z komedie Ať žijí duchové. Tichánková zemřela v roce 2014 ve věku 93 let.

Nezapomenutelné role

Nejznámější rolí Jana Skopečka byl otec Václav Potůček v seriálu Tři chlapi v chalupě. Skopeček se objevil také v pohádce S čerty nejsou žerty, v komedii Marečku podejte mi pero nebo v dramatu Dobří holubi se vracejí. Celkem vytvořil více než 150 rolí a roliček.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy