Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Bohdalová a Focko: Toto je důvod, proč se za něj herečka nikdy neprovdala

Jiřina Bohdalová a Ľubomír Focko: Proč se herečka potřetí neprovdala?
Zdroj: Profimedia
+ Další 2 fotografie
Osudy

Slovenský podnikatel Ľubomír Focko (66) přiznal vztah s legendou českého filmového plátna Jiřinou Bohdalovou (90). Přinášíme vám podrobnosti, které doprovázely jejich seznámení, i pravdu o tom, proč se herečka za Focka neprovdala. Své ano přitom před oltářem vyslovila už dvakrát.

Vlivný podnikatel

Slovenský miliardář Ľubomír Focko (66) oficiálně potvrdil svůj vztah s herečkou Jiřinou Bohdalovou (90). Podnikatel žijící v Praze provozuje advokátní kancelář, vlastní síť Carrefour, figuruje v několika dalších společnostech jako jednatel nebo společník.

Focko působí například v realitce ADD CZ, dále je spolumajitelem firmy Amona Group, která se mimo jiné zabývá například demolicemi a přípravami stavenišť. Zkrátka není pochyb, že patří mezi velmi vlivné podnikatele.

Bál se ji oslovit

Legenda českého plátna byla dvakrát vdaná, poprvé to bylo manželství s otcem své dcery Simony Stašové (66) doktorem Břetislavem Stašem (93) a podruhé s hereckým kolegou Radoslavem Brzobohatým (†79). Jejím osudovým mužem se ale stal až Focko.

"Jako partnerka je úplně super. Lidsky jsme si velmi sedli. Těžko se to popisuje. Je to příjemný, milý a vzdělaný člověk. Skvěle vaří a můžu se s ní bavit o všem," uvedl Focko v nové knize Vždycky upřímná Jiřina Bohdalová.

S Bohdalovou se Focko zná od roku 1994. Poprvé se měli potkat na třicátých narozenínách Jiřího Pomeje. Tehdy se ji ale ještě bál oslovit. To až když se s Jiřinou uviděli na soustředění fotbalové Amfory v Dubaji, uchopil příležitost za pačesy a jal se herečku učit jezdit na vodním skútru.

Třetí manželství Jiřina neplánuje

"S Lubošem nám to tak dlouho funguje, protože i ve vztahu musí mít člověk talent na kamarádství. Pak je vyhráno a já myslím, že ho mám," prozradila už kdysi v jednom z rozhovorů Bohdalová.

Po rozvodu s Radoslavem Brzobohatým, se kterým strávila Jiřina osmnáct let, už o sňatek herečka nikdy znovu nestála. Podle svých slov totiž po boku druhého manžela prožila nejkrásnější roky života a vzpomínky na jejich manželství si nechtěla nikým nechat zkazit.

Související články

Další články