Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Bohdalová a Focko: Poprvé přiznali vztah a odtajnili zásadní intimní spor

Jiřina Bohdalová a Ľubomír Focko.
Zdroj: Profimedia
+ Další 4 fotografie
celebrity

Slovenský podnikatel Ľubomír Focko (66) přiznal, o čem se už dlouhou dobu spekulovalo. Spolu s herečkou Jiřinou Bohdalovou (90) tvoří pár. Nezapomněl zmínit ani některé intimní detaily z jejich společného života.

O vztahu slovenského podnikatele Ľubomíra Focka a české herečky Jiřiny Bohdalové (90) se spekuluje již delší dobu. Nyní Focko vyšel s pravdou ven. S Bohdalovou skutečně tvoří pár a zmínil i další detaily z jejich soužití.

"Jako partnerka je úplně super. Lidsky jsme si velmi sedli. Těžko se to popisuje. Je to příjemný, milý a vzdělaný člověk. Skvěle vaří a můžu se s ní bavit o všem," uvedl Focko v nové knize Vždycky upřímná Jiřina Bohdalová. Na jeho přiznání upozornil slovenský deník Plus 7 dní. S Bohdalovou se Focko zná od roku 1994. Poprvé se měli potkat na třicátých narozenínách Jiřího Pomeje.

"Neshodli jsme se v otázce ženského orgasmu"

"Já jsem cestoval se svým synem a ona s vnoučaty. Byli jsme tam jako otec, máma a tři děti. Fungovali jsme jako rodina. Jenom mi občas zasahuje do výchovy. Tím mě dost štve, tak se musím držet," uvedl dále Focko, jak tráví s Bohdalovou společné dovolené. To však není to nejpikantnější, co na sebe ze společného života Focko prozradil.

"Zatím jsme se neshodli v otázce ženského orgasmu. Nevím, nemám zkušenosti, jak v tomto oboru vynikají herečky, ale myslím, že ani ta nejlepší hvězda není schopná tento kus zahrát tak, aby to muž nepoznal. Ať si myslí, kdo chce, co chce, je to tak. Jiřinka sice tvrdí, že to dokáže zahrát každá žena, ale já jí oponuji. Musím ji o své pravdě nadále přesvědčovat," uvedl překvapivé podrobnosti Focko.
Související články

Další články