Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Bohatý vánoční program: Televize Nova vsadí na legendární pohádky a osvědčené klasiky

Bohatý vánoční program: Televize Nova vsadí na legendární pohádky a osvědčené klasiky
Zdroj:
+ Dalších 6 fotografií
program
Vánoční svátky na TV Nova přinesou již tradičně pestrou nabídku oblíbených českých i zahraničních pohádek, filmů a animovaných příběhů. Štědrý den v hlavním vysílacím čase na obrazovce TV Nova bude patřit české pohádce Tři bratři v režii Jana Svěráka, v dalších svátečních dnech se diváci mohou těšit na pohádky Čertova nevěsta, O statečném kováři, Nejkrásnější hádanka a další…

"Vánoční programové schéma na stanicích TV Nova, to jsou především oblíbené pohádky a rodinné komedie. Každý divák si může vybrat podle své nálady a užít si u obrazovky sváteční chvíle plné rodinné pohody," říká Alex Ruzek, ředitelka sekce programu skupiny TV Nova.

Radost dětem i dospělým udělají například pohádky Řachanda, Princezna se zlatou hvězdou, Honza málem králem, O princezně Jasněnce a létajícím ševci, Nebojsa

Chybět nebudou ani filmové legendy – komedie S tebou mě baví svět a pohádka Mrazík Z animovaných pohádek v premiéře snímek Yeti: Ledové dobrodružství, dále populární Ledové království (včetně dvou speciálů Oslava v Ledovém království a Ledové království: Vánoce s Olafem), Hledá se Nemo, Hledá se Dory a Auta 3. Televizní noviny budou po celý sváteční čas jako obvykle přinášet aktuální zpravodajství, 26. 12. bude odvysíláno Vánoční poselství prezidenta republiky.

Vánoční program si užijí také diváci tematických stanic. Nova Cinema nabídne populární komedie (Vánoční prázdniny, Sex ve městě 2, Blbý a blbější), fantasy filmy pro celou rodinu (Willow, Wonder Woman, Alenka v říši divů, Alenka v říši divů: Za zrcadlem), science fiction (Interstellar), historické drama (Králova přízeň), ale také animované filmy (Úžasňákovi).

Nova 2, Nova Action a Nova Gold budou pokračovat ve svém osvědčeném schématu včetně oblíbených sitcomů, reality show a pořadů ze Zlatého archivu TV Nova.

Ani diváci sportovních stanic skupiny Nova nepřijdou zkrátka. Na Nova Sport 1 ocení fotbaloví fanoušci nejenom přímé přenosy ze dvou hracích dnů Evropské ligy UEFA s účastí českých týmů, ale také finálové utkání MLS Cupu 2020 či čtvrtfinálové zápasy anglického ligového poháru Carabao Cupu.

Stanice Nova Sport 1 a Voyo myslí o Vánocích i na hokejové nadšence. Ty od 24. prosince potěší nabídkou historických zápasů NHL, které připomenou mimořádné okamžiky v podobě prvního českého triumfu ve Stanley Cupu, prvního triumfu Jaromíra Jágra, nepřekonatelného Dominika Haška apod. V novém roce na ně navážou přímé přenosy nové sezony NHL. V neposlední řadě pro diváky připravujeme i přenosy z prestižní tenisové akce v podobě finále Tenisové extraligy 2020.

Nova Sport 2 − start nové sezony zámořské basketbalové ligy světa NBA je na stanici Nova Sport 2 a Voyo naplánován na 22. prosince 2020. Opět se ukáže Tomáš Satoranský, který bude druhou sezonu hájit barvy Chicaga Bulls. A v budoucnu se k němu přidá talentovaný Vít Krejčí, kterého získala v nedávném draftu Oklahoma City Thunder.

Česká republika tak bude mít poprvé v historii v NBA dva zástupce. Pro basketbalové fanoušky budou připraveny tzv. NBA Sundays, tedy basketbalové neděle s večerními zápasy středoevropského času. K vánoční době již neodmyslitelně patří nejprestižnější šipkový turnaj roku. Mistrovství světa v šipkách vyvrcholí na stanici Nova Sport 2 a Voyo na přelomu roku. Dárek v podobě UFC Speciálu dostane stále rostoucí fanouškovská základna MMA. Speciál se bude vysílat 31. 12.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy