Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Bohatství novomanželky Jana Hamáčka: Ministr vnitra je proti Gabriele chudý příbuzný

Bohatství novomanželky Jana Hamáčka: Ministr vnitra je proti Gabriele chudý příbuzný
Zdroj:
+ Dalších 14 fotografií
BYDLENÍ
Gabriela Kloudová (38) se nedávno stala právoplatnou manželkou ministra vnitra, „červenosvetrníka“ Jana Hamáčka (41). Kde nyní bude dvojice bydlet? Redakce eXtra.cz pátrala a zjistila, že jen v majetku politikovy nové paní si mohou vybírat hned ze čtyř možností.

Gabriela Kloudová investovala

Gabriela Kloudová (38) totiž není žádná troškařka. Už léta spolupracuje s politickými stranami. Poradenstvím pro ně si vydělala velmi solidní peníze, které obratem investovala do nemovitostí. Podle katastru je v současnosti oficiálně majitelkou dvou domů a dvou bytů.

Zatímco byty, jeden je v paneláku na Praze 5 a druhý v činžáku na Praze 8, se patrně nejvíc hodí k pronajímání, dvojice by si nejspíš mohla vybudovat hnízdečko lásky na dvou jiných adresách.

Bydlí v dvojdomku?

V jedné okrajové části Prahy 5 (ministr vnitra je chráněná osoba, z důvodu jeho bezpečí redakce nebude místa blíže specifikovat) Gabriela Kloudová vlastní půlku dvojdomku. Není moc okázalý, ale bydlet by se tu dalo solidně, navíc na politická jednání by to měl místopředseda vlády a šéf ČSSD velmi blízko.

Luxus za 11 milionů

Nejpravděpodobnější variantou ale je, že se přistěhoval ke své manželce do obce ležící necelých dvacet kilometrů od Prahy v okrese Praha-východ. Dům je rozlehlý, patří k němu slušný pozemek okolo 900 metrů čtverečních, na němž nechybí ani krytý bazén, a soukromí exponovaného páru tu chrání řada vzrostlých stromů. Vůbec nevadí, že nedaleko je obří vrakoviště, hluk z něj do oken ministra vnitra nedolehne.

Jeho nová paní za dům před dvěma lety zaplatila 10 milionů a 890 tisíc korun, z toho 6,89 milionů šlo z úspor pracovité konzultantky, zbytek z hypotéky.

Jan Hamáček je na tom hůř

Jan Hamáček je proti své paní chudý příbuzný. S bývalou ženou je napůl vlastníkem bytu v Mladé Boleslavi, kde žijí i jejich děti, navíc má politický šéf policistů a hasičů také část chalupy v okrese Nymburk. Evidentně ještě nedošlo na dělení majetku, což někdy bývá velmi zdlouhavá věc.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy