Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Bohaté zkušenosti s drogami: Tomáš Klus šel s pravdou ven!

Fanynky nesouhlasí se sluníčkovým postojem Tamary.
Zdroj: Instagram
+ Další 3 fotografie
Už dříve si vrabci na střeše cvrlikali o tom, že Tomáš Klus (32) nepatří k nejvěrnějším mužům na této planetě a drogy rozhodně neobchází obloukem. Zpěvák je dnes považován za hodného hocha a v nečekanou chvíli šel s pravdou ven. Podváděl dříve dokonce i svou ženu Tamaru (30) a s návykovými látkami má zkušeností více než dost, jak sám řekl.

Tomáš Klus je svými fanoušky považován téměř za svatého, ale i oni tuší, že nic není, jak se zdá. Už v minulosti byl nachytán, jak si balí „něco“ do papírku. O co šlo, můžeme jen spekulovat.

Klus nyní na svém Facebooku přiznal, že s drogami má zkušeností víc než dost. „Vyzkoušel jsem během svého života mnoho. Žabí jed, jakýsi domorodý elixír a vůbec drogy přírodní i syntetické a oblbováky typu tabák a alkohol,“ píše na svém Instagramu ve statusu o nic než pravdě.

V tom se mimo jiné doznává i k tomu, co jeho okolí muselo tušit. „Prakticky od školky jsem konstantně podváděl všechny přítelkyně včetně své ženy. Její odpuštění se mi stalo osvobozením a dalo mi pochopit, že pravda, opravdovost alias nebojácná autenticita, přijetí toho, kdo jsem, se vším, čím jsem doposud byl, a vědomé přijetí toho, že co zasadím, to sklidím; je jedinou mou možnou cestou ke štěstí a že Rodina čili to, co mám doma, je toho mého štěstí podobou,“ dodává.

Těžko říct, zda ho fanoušci odsoudí nebo ho budou adorovat dále. Faktem je, že k takovému přiznání se ještě nikdo z českého šoubyznysu neměl. Jeho žena Tamara moc dobře věděla, že fanoušci budou zvědaví i na její reakci. „Abychom mohli zažívat pocity totálního štěstí – musíme znát pocity bolesti a esenci neštěstí. Rovnováha je ve všem kolem nás,“ prohlásila mimo jiné Klusova žena.

Další Tomášův megastatus na sebe nenechal dlouho čekat. „Napsal jsem to proto, že Pravda osvobozuje a celý to bylo spíš o Pravdě než o nevěře, ale chápu, on totiž byl v tom trochu záměr z mé strany,“ napsal dále Klus a následovala ještě spousta dalších slov.

Skoro jako kdyby Klusovi nechtěli dialog s veřejností skončit.

Související články

Další články