Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Boháč Mareš letěl na večeři do Paříže. Zaháněl vztek z vyřazení ze StarDance?

Boháč Mareš letěl na večeři do Paříže. Zaháněl vztek z vyřazení ze StarDance?
Zdroj: Instagram
Jen co vypadl ze StarDance, tak se mu honilo hlavou, jak by si spravil tu pachuť prohry. A jak jinak zapomenout na nesplnění snu než pořádným odvazem. Nebyl by to Leoš Mareš (39), kdyby nezačal rozhazovat peníze na všechny strany.

Každý porážku snáší jinak. Někdo se stáhne do sebe a někdo naopak chce ukázat, že i přes zklamání na parketu má na to, aby je ve finále "porazil" všechny na plné čáře. A jak to jinak udělat než ukázat, na co všechno má

Leoš se nebál sáhnout do peněženky, vzít svou přítelkyni Moniku Koblížkovou (34) na letiště a prostě si jen tak vybrat, kam poletí na večeři. Nakonec zvítězila Paříž a pár si odletěl užít radovánky u Eiffelovky Samozřejmě se tím musel i pochlubit, že večeří zrovna v luxusní restauraci Buddha bar.

Ale dnes už jsou zas zpět, letěli jen na otočku. Mareš totiž přece nemůže chybět na dnešním StarDance, i když jako divák, ale tu slávu si nemůže nechat ujít.

Snobství se Leošovi rozhodně nedá upřít a jeho přítelkyně si užívá toho luxusu, o kterém mohla jen snít. Ale aby se mu tohle okaté rozhazování peněz jednou nevymstilo

Související články

Další články