Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Boduje v kuchyni i u žen: Talentovaný Honza z MasterChefa přiznal, jak to má s dívkami

Zdroj: Instagram
+ Dalších 8 fotografií
Masterchef 2019
Jan Vorel (22), který od začátku válí v MasterChefovi i přes svůj handicap, postoupil ve středu s přehledem do velkého finále. Sympaťák Honza, který se narodil jenom se šesti prsty, opět ukázal, že se nedostal tak daleko pouhou náhodou. Honza navíc přiznal, že ani s děvčaty neměl nikdy problém.

Talentovaný Honza ve středečním díle předvedl, že i se šesti prsty umí připravit pokrm, ze kterého se porotcům podlomila kolena, navíc jako jediný měl hotovo ještě před limitem. Jak to jen dělá? Zdá se, že se Honzovi ale nedaří jenom v kuchyni. Problém nemá ani na poli vztahů s dívkami. Pro televizi Nova prozradil, že se před několika měsíci rozešli s přítelkyní po pěti letech a na tu pravou teprve čeká.

"Mám hodně kamarádek, ale momentálně žádnou přítelkyni nemám. Skončil jsem pětiletý vztah, ale jsme pořád kamarádi. Vzájemně se podporujeme," svěřil se mladý student. Stud kvůli svému handicapu prý nepociťoval nikdy, ani v dětství. „Já jsem se v dětství vůbec nestyděl. Naši mě vychovali tak, že je to úplně normální. Já jsem se vždycky snažil tu nevýhodu proměnit ve výhodu. Vždycky jsem byl spíš vychcánek,“ práskl na sebe Honza.

Honza je kromě výborného kuchaře také velmi pohledný. Je téměř jisté, že se mu účastí v MasterChefovi nabídky na rande jenom pohrnou. Student hotelové školy se před nedávnem přestěhoval do Olomouce, kde začal pracovat v restauraci Entrée pod šéfkuchařem a porotcem Přemkem Forejtem, a tak se nyní sžívá s novým prostředím. Na kamarády a party teď proto moc času nemá, což prozrazuje ve svém instastories.

Už za týden ve středu se dozvíme, jestli právě Honza získá titul MasterChef Česko. Konkurencí mu bude studentka Kristína (17) a barmanka Lea (25).

Související články

Další články