Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Bodl muže v tramvaji a utekl: Policie pátrá po útočníkovi z Prahy, poznáváte ho? Video

+ Další 2 fotografie
V sobotu ve večerních hodinách musel čelit sedmačtyřicetiletý muž útoku nožem. Při jízdě v tramvaji jej poblíž O2 areny bodl neznámý útočník nožem, přičemž hned vzal nohy na ramena. Policie po útočníkovi pátrá a pomáhají jí v hledání záznamy z kamer. Poznáváte ho?

Muž cestující v tramvaji projížděl Libní a potýkal se krátce po deváté večer s nečekaným a brutálním činem od neznámého muže. Když se tramvaj pohybovala poblíž O2 areny, kde o víkendu probíhal první pražský Comic-Con, k nic netušícímu cestujícímu se nachomýtl neznámý mladík a zničehonic ho bodl nožem. Ke zraněnému muži musela dorazit záchranka a skončil v nemocnici, kdežto útočník z místa činu utekl hned, jak měl možnost. Kamery jej ale stihly zachytit.

Podivné chování

Kamery útočníka zachytily nejspíš u vstupního prostoru na festival a je na nich poznat mužovo zvláštní chování. Jen co vejde, lehne si na zem a komunikuje s ochrankou. Po chvíli se zvedá a zdá se, že prostor opouští. Kamery ho také zachytily při vstupu do metra.

„Pokud muže na přiložených záběrech poznáváte nebo víte, kde by se mohl zdržovat, ozvěte se na linku 158. Rozhodně se ho nesnažte zadržet, protože může být ozbrojený a nebezpečný,“ uvedla mluvčí Policie ČR Violeta Siřišťová.

Útočníkovi hrozí až deset let vězení za těžké ublížení na zdraví a poškození cizí věci.

Související články

Další články