Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Bobbi Kristina zemře ve stejný den jako její matka Whitney Houston. Rodina ji zítra nechá odpojit od přístrojů

Bobbi Kristina zemře ve stejný den jako její matka Whitney Houston. Rodina ji zítra nechá odpojit od přístrojů
Zdroj: profimedia.cz
Smutný konec jednadvacetileté Bobbi Kristiny. Po tom, co se potvrdily nejhorší prognózy lékařů, se rodina rozhodla, že je připravena ji odpojit a nechat v klidu odejít za svojí zesnulou matkou, zpěvačkou se zlatem v hrdle Whitney Houston.

Rodina Bobbi Kristiny dospěla k rozhodnutí, že ji nechá zemřít ve stejný den, jako zemřela její matka.

11. února to bude třetí výročí od smrti slavné zpěvačky Whitney Houston, která byla nalezena bezvládná v hotelu Beverly Hilton v Beverly Hills v Kalifornii. Záchranáři se ji snažili 20 minut neúspěšně oživit. Příčina smrti měla být taková, že po své dávce drog, které jí způsobily zdravotní potíže, usnula ve vaně a vdechla velké množství vody, tedy utonutí.

Její dcera Bobbi Kristina zůstala v umělém spánku po tom, co byla nalezena obličejem dolů ve vaně doma v Atlantě, letos, 31. ledna. Stejně jako Whitney Houston.

„Není náhoda, že Bobbi Kristina byla nalezena za podobných okolností jako matka. Její potíže byly mnohem hlubší, než se mohlo lidem na pohled zdát,“ řekl o Bobbi Kristině nejmenovaný zdroj před několika dny pro TMZ.com. Jak jsme vás informovali, Bobbi měla být podle svých blízkých smrtí matky posedlá.

Datum odpojení od přístrojů, které rodina původně striktně odmítala, mělo jako první padnout z úst babičky Cissy, podle níž tak svoji vnučku a dceru symbolicky spojí na věčnost.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy