Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Bobbi Kristina se po třech měsících probrala z kómatu! Je to zázrak, kterému nechtějí uvěřit ani lékaři

Bobbi Kristina se po třech měsících probrala z kómatu! Je to zázrak, kterému nechtějí uvěřit ani lékaři
Zdroj: profimedia.cz
Bobbi Kristina Brown (22), dcera Whitney Houston (†48) a Bobbyho Browna, se 31. 1. 2015 s největší pravděpodobností pokusila o sebevraždu. Lékařům se ji podařilo oživit a od té doby se její rodina není schopná shodnout v podstatě na ničem.

Bobbi Kristinu (22) nalezl v koupelně bez známek života její manžel a zároveň i nevlastní bratr Nick Gordon, který okamžitě zavolal záchranku. Lékařům se ji podařilo oživit.

Poslední informace hovořily o tom, že její stav je bohužel neměnný a v nemocnici pro ni lékaři už nemohou nic dělat.

Bobbi Kristina byla koncem března převezena do rehabilitačního centra. Kolem výročí úmrtí její matky 11. 2. se spekulovalo, že rodina ji nechá na doporučení lékařů odpojit K tomu ale nakonec nedošlo.

Jak se nyní ukazuje, spekulace byly oprávněné Za vším jsou neshody v rodině, které jak už nám jednou Houston-Brownovi ukázali, nejsou ničím výjimečným.

Zpěvák Bobby Brown, otec Bobbi Kristiny, už od tragédie pravidelně do médií prohlašuje, že se jeho dcera probudí. Lékaři několikrát upozorňovali, na jak vrtkavou naději se upíná, navíc pokud by k tomu opravdu došlo, nejednalo by se téměř jistě o Bobbi Kristinu takovou, jakou si ji svět pamatuje, otec si stále stál za svým.

Všechny šokoval na svém sobotním vystoupení v Dallasu, kde najednou mezi dvěma songy prohlásil: "Bobbi je vzhůru. Ona mě sleduje." Naprosto paralyzované publikum nevědělo, jak reagovat dál. A jak se o několik hodin později ukázalo, jeho tvrzení bylo pravdivé.

Bobbi Kristina Brown byla probuzena z kómatu, ale následně do něj musela být navrácena. I přes silné léky trpěla po probuzení četnými nebezpečnými záchvaty a nesnesitelnými bolestmi.

I přes optimismus jejího otce opět potvrdili lékaři, že už není v podstatě žádná šance, aby se stav Bobbi Kristiny někdy zlepšil natolik, aby mohla ze zdravotnického zařízení odejít, a podle deníku Mirror poslední vyšetření ukázala, že mozková aktivita dcery jedné z nejslavnějších zpěvaček je naprosto minimální

Jenže naděje přeci umírá poslední. Pro Bobbyho Browna rozhodně.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy