Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Bob Klepl promluvil o nehodě: Jak mu je po srážce s autobusem?

Herec už je doma z nemocnice.
Zdroj: Instagram
+ Další fotografie
Na Jižní spojce ve směru na Černý most se Bob Klepl (60) při jízdě na motorce srazil s autobusem městské hromadné dopravy. Nehoda naštěstí nebyla pro nikoho smrtelná. Populární herec nyní poprvé od nehody promluvil.

Bob Klepl se ocitl v nemocnici poté, co se na motorce srazil s autobusem MHD. Na místo rychle dorazili policisté i záchranáři. Herec nyní o nešťastné srážce promluvil. „Já jsem se akorát vrátil z dovolený z Kapverd, tak jsem byl unavený. Byl jsem koupit chleba a takový základní věci. Čí to byla vina, to se bude teprve zjišťovat. Možná to byl řidič autobusu,“ řekl Blesku Klepl.

Nyní už dokonce není ani v nemocnici, ale v pohodlí domova. Šlo jen o pohmoždění hrudníku, ale lékaři ho pochopitelně nejdříve museli vyšetřit. „V žádném případě v tom nebyl alkohol,“ pokračuje a doplňuje, že je o něj doma dobře postaráno.

U řidiče byl alkohol vyloučen dechovou zkouškou. Policie příčiny nehody zatím prošetřuje. Herec je známý třeba z filmu Účastníci zájezdu nebo ze Studia 2.

Související články

Další články