Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Blyštivý luxus na Česko-Slovenském plese: České krásky vynesly diamanty v hodnotě luxusního sporťáku!

Krásky na Česko-Slovenském plesu.
Zdroj: profimedia, koláž eXtra
+ Dalších 6 fotografií
Móda

Po koronavirové pauze se do Obecního domu opět vrátil Česko-Slovenský ples. A redakce eXtra.cz byla u toho. Přítomné dámy vynesly nádherné modely od slavných návrhářů, které doplnily o skvostné šperky. Ozdobou večera byla letos modelka Karolína Mališová (25), která vynesla diamanty za 7,9 milionu korun. Podobně stojí například i superluxusní sporťák McLaren 720S Spider, jehož cena se pohybuje kolem 7 milionů korun, jak uvádí server garaz.cz.


V Obecním domě se o víkendu po covidové odmlce znovu sešla smetánka napříč obory, která si Česko-Slovenský ples nemohla nechat ujít. Dámy v krásných róbách protančily své střevíčky v doprovodu dobré hudby a alkohol tekl proudem.

Bylo vidět, že každá z přítomných žen chtěla být hvězdou večera. Některé vsadily na výrazné modely, jiné zas na odhalený kus kůže.

Luxusní doplňky

Správný výběr šperků dodá outfitu úplně jiný rozměr. Toho si jsou celebrity vědomy, a proto si některé dávají extrémně záležet, které si zvolí.

Mezi blyštivé ozdoby večera patřily jednoznačně krásná blonďatá moderátorka Eva Perkausová (28) ve zlatavé róbě a modelky Martina Šmuková (48), Nikol Švantnerová (29) a Karolína Mališová. Tyto krásky doplnily své modely o luxusní šperky ALO diamonds v celkové hodnotě 14,1 milionu korun.

Ty nejdražší vynesla česká Miss Earth pro rok 2015 Mališová. Její krásu podtrhl rubínový set za neuvěřitelných 7,9 milionu korun, který ladil s jejími bílými šaty.

Podívejte se, jak to dámám na letošním Česko-Slovenském plese slušelo.


Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy