Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Blýská se na lepší časy? Zpěvačka Britney Spears oznámila zásnuby

Britney je zasnoubená se svým přítelem Samem Asghari.
Zdroj: Profimedia
+ Další fotografie
Zasnoubení

To jsou ale radostné zprávy! Známá zpěvačka Britney Spears (39) se zasnoubila. O ruku jí požádal přítel Sam Asghari (27), s nímž Britney žije již několik let. Zpráva, kterou přidala na sociální sítě, vyšla najevo jen několik dní poté, co její otec požádal o ukončení jejího opatrovnictví. 

Zpěvačka Britney Spears zřejmě konečně začne žít normální život. Nejen, že před několika dny požádal její otec Jamie o ukončení opatrovnictví, které jí třináct let znemožňovalo spoustu věcí v životě a ona se mnohdy nemohla ani sama rozhodovat a vše za ní dělal její otec, ale navíc je i zasnoubená.

O ruku jí požádal její partner, herec a osobní trenér Sam Asghari, který jí dal čtyřkarátový diamantový prsten s vyrytým slovem ’lvice’. „Nemůžu tomu k*rva uvěřit,” napsala k popisku videa, kde prsten odtajnila.

Chtějí spolu mít dítě

„Pár dnes svůj dlouhodobý vztah oficiálně oznámil a hluboce děkují za podporu, obětavost a lásku, která jim byla vyjádřena,” potvrdil Asghariho manažer Brandon Cohen. Britney dostala

Pár se poprvé setkal na natáčení hudebního videa Slumber Party v roce 2016 a od té doby jsou prakticky nerozluční. V červnu tohoto roku zpěvačka u soudu řekla, že se chce vdát s Asgharim a mít s ním dítě, z toho důvodu proto žádala o ukončení opatrovnictví. Navíc prozradila, že jí nebylo dovoleno odebrání děložního tělíska, protože byl stále opatrovníkem její otec.

Legálně se sice Britney může vdát, ale opatrovník to musí schválit, protože se jedná o veliké životní rozhodnutí. Nyní se však zdá, že je jejímu opatrovnictví konec. 

Související články

Další články