Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vít Starý koronavirus Počasí Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Blýská se na lepší časy? Těhotnou a single A.N.D.U.L.U zvou muži na rande a zahrnují ji dárky

A.N.D.U.L.A se cítí lépe.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 14 fotografií
Než se A.N.D.U.L.A (28) rozešla se svým přítelem Františkem Doležalem, stihla bohužel otěhotnět. Nejdříve se hroutila, ale teď se zdá, že se blýská na lepší časy, jelikož ji i těhotnou zvou muži na rande a zahrnují ji spoustou dárků.

Vlastním jménem Aneta Chovanová opustila po půlročním manželství Petra Mikšíčka, dala se dohromady s podnikatelem Františkem Doležalem a otěhotněla. To ale nebyl příliš moudrý krok, jelikož s ním se jí vztah také rozpadl.

A.N.D.U.L.A poté rozvířila diskuzi na své sociální síti a vypouštěla na konto svého ex ty nebrutálnější výroky. Nezdráhala se říct věty typu, že si udělala dítě s kokotem nebo že už žádného takového s*áče nechce ani vidět a bude raději žít s holkou.

Fanouškům odtajnila, že jí také není zrovna hej a při každé příležitosti se hroutí. Teď už je tomu ale jinak. „Plno mužů mi vyjádřilo podporu, nabídlo pomocnou ruku nebo mě dokonce pozvalo na rande. To mi neskutečně pomohlo necítit se jako hovno,“ píše na Instastories.

Ve svém těhotenství je prý posedlá horalkami, a tak jí jeden muž poslal dokonce celou krabici. A.N.D.U.L.A se tedy nemusí bát, že by byla na všechno sama.

Související články

Další články