Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Blondýny zavraždili v muslimském Maroku. Můžete si za to samy, nadávají Češi

+ Dalších 7 fotografií
Cestovaly na vlastní nebezpečí
Dovolená se nevyplatila dvěma turistkám. Louisa Vesterager Jespersen (†24) a Maren Ueland (†28) byly nalezeny mrtvé zhruba deset kilometrů od vesnice Imlil v pohoří Vysoký Atlas. Konkrétně na cestě na nejvyšší horu severní Afriky Džabal Tubkal. Tolik řezných ran by nepřežil nikdo. Obě byly navíc bez hlavy! Češi na sociálních sítích ale tvrdí, že si za to dívky mohou samy.

Louisa Vesterager Jespersen a Maren Ueland byly dvě kamarádky. Jedna z Dánska, druhá z Norska. Obě se vydaly do vzdáleného Maroka, kde chtěly vystoupat na nejvyšší horu severní Afriky Džabal Tubkal. To se jim ale nepovedlo, jelikož byly zavražděné. Na cestě je našli s mnohobodnořeznými ranami a bez hlav. Podle marockého tisku policie zadržela jednoho podezřelého.

Češi na sociálních sítích ale mají na všechno názor. Mohou si za to prý samy. „Zapomněly na jedno obyčejné pravidlo v takových zemích! Samotná děvčata do takových koutů nechodí,“ rozčiluje se účastník diskuze.

„Nenormální děvčata. Jít do hor, kde žijí muslimové, je jako vlézt zvířatům do klece. To přece není možné. Já bych tam nepustil ani psa,“ přidává se další. „Co se stalo, je bohužel smutné,“ ozývá se třetí.

Vysoký Atlas je oblíbenou dovolenkovou destinací, zvláště pak pro pěší turisty. Dívky podle dostupných informací cestovaly bez průvodce. Tím se dost možná samy vystavily nebezpečí.

Mohlo by vás zajímat

Další články