Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Blondýny vládnou světu! Připravili jsme si pro vás 10 nejžhavějších!

Přinášíme vám 10 největších blonďatých koček!
Zdroj: profimedia.cz

Vybrat ty nejhezčí blondýny ze světa slavných nám dalo pořádně zabrat.

Ale po hodině, kdy si naše redakce zopakovala, co to znamená respektovat názory ostatních, jsme vám vybrali 10 blonďatých zaručených kočiček.

Snad se vám náš výběr bude líbit, a kdybyste si vzpomněli na další sexy blondýnu, neváhejte přispět svým nápadem do diskuze! Nikdy není pozdě na to vytvořit druhý díl!

Můžete začít s kocháním:

Gisele Bündchen (34) Gisele je brazilská supermodelka a příležitostná herečka. A také velvyslankyně dobré vůle pro programy životního prostředí Organizace spojených národů.

Kate Upton (22) Tato netypická sexy modelka je snem mnoha mužů. Na newyorském Týdnu módy v září 2013 byla vyhlášena modelkou roku a dvakrát se objevila na obálce Sports Illustrated.

Cara Delevingne (21) Cara patří v současné době mezi nejúspěšnější modelky. Pracuje pro ty nejvýznamnější módní domy, jako je Chanel a Yves Saint Laurent. Snaží se ovšem prorazit i v herectví, zahrála si ve filmu Anna Karenina a teď se chystá premiéra filmu Timeless, kde si zahrála hlavní roli.

Scarlett Johansson (29) Tato božská herečka tu nesmí chybět. Známou se stala díky filmu Zaříkávač koní a několikrát byla dokonce označena za nejkrásnější ženu na světě.

Toni Garrn (22) Německá topmodelka je známá hlavně díky vztahu s Leonardem DiCapriem. Jinak nafotila kampaň pro H&M a objevila se v prestižních módních magazínech, jako je Elle nebo Vogue.

Karolína Kurková (30) Karolína patří k nejžádanějším modelkám na světě. Holka z Děčína se pohybuje ve světě modelingu už od 15 let a od 17 let bydlí v New Yorku. Pracovala například pro Christian Dior, Valentino, Louis Vuitton, Chanel nebo Versace.

Amber Heard (28) Amber je americká herečka a modelka. Její první větší role byla ve filmu Světla páteční noci. V roce 2010 přiznala svoji homosexuální orientaci.

Rosie-Huntington Whiteley (27) Rosie je anglická modelka a herečka. Patří mezi andílky značky Victoria's Secret a je známá pro svou roli Carly Spencer ve filmu Transformers 3.

Kate Hudson (35) Kate patří mezi nejhezčí americké herečky. Za svou roli ve filmu Almost Famous získala nominaci na prestižní filmovou cenu Oscar. Po tom natočila další úspěšné filmy, jako je Klíč a Jak ztratit kluka v 10 dnech.

Taylor Swift (24) Taylor je americká zpěvačka, textařka a skladatelka. V roce 2012 se stala nejlépe vydělávajícím umělcem. Za rok si přišla na 220 milionů dolarů. Celkově se prodalo 26 milionů kopií všech alb a 75 milionů stáhnutí všech písní.

Související články

Další články