Jmenuje se Barbie Edwards, je jí 42 let a má asi ten největší zadek na světě. Nejdřív z něho byla nešťastná, ale pak jí došlo, že její zadek je zlatý důl, a začala vydělávat velké peníze.

Tahle sociální pracovnice jednou navštívila Las Vegas a tam ji objevil naháněč modelek, tzv. skaut, který v téhle Barbie poznal díru na trhu. Rozvedená matka dvou dětí pochybovala o kariéře modelky, ale teď se živí tím, že nechává na svém zadku fotit a balancovat různé věci od fanoušků a klientů a vydělá si až půl milionu korun za šest měsíců!

Dle jejích slov ale není nová role modelky odlišná od toho, co dělala předtím. Při úklidu si například stavěla na zadek čisticí prostředky nebo nechávala děti, aby si tam odkládaly hračky.

Jediný problém jí její zadek způsobuje na cestách. Potřebuje vždy dvě sedadla, na veřejné toalety se nevejde, do kabinek obchodu s oblečením také ne a do restaurace musí volat předem, aby byl pro ni volný box, protože na židli by si nesedla.

Přesto zapomeňte na to, že by ho shazovala. Drží přísnou „dietu“, aby byl přesně takový, jak si to její klienti žádají. K snídani spořádá palačinky se sirupem, ke svačině kousek čokoládového dortu, oběd obsahuje mexické tacos se sýrem a všemi druhy omáček a úplně celý čokoládový dort a k večeři sní porci lasagní s chlebem.