Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Blondýn Sámer Issa: Nahé fotky v mobilu a peníze za jednu hříšnou noc

Zdroj: archiv
+ Dalších 20 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Vždy se řadil ke zpěvákům, po kterých ženy šílí. A čím je starší, tím to u finalisty historicky první SuperStar platí dvojnásobně. Redakci eXtra.cz přiznal, že navíc jeho nová vlasová image přitahuje ženy jako magnet. Od momentu, co se stal blondýnem, mu přišlo několik zpráv, že by za noc s ním i několik žen zaplatilo.

„V minulosti se mi stalo, že někdo chtěl jít na rande, nebo tak něco. Ale od doby, co mě přítelkyně Pavla odbarvila na blond, tak mi přišlo i několik zpráv, kdy si mě chtěly některé ženy koupit na jednu noc. Přišla nabídka, že bych mohl dostat i dvacet tisíc korun, pokud bych svolil. A k tomu nahá fotka té ženy… Nereagoval jsem na to, přišlo mi to úsměvné, ale samozřejmě mé ego to potěšilo,“ řekl eXtra.cz Sámer, který má v lásce a sexu jasno.

Už více než rok tvoří pár s o devět let starší partnerkou Pavlou a dokonce plánují miminko. Má to ale malý háček… "Aktuálně řeším pracovní nabídku v zahraničí, takže je to teď ve fázi padesát na padesát. Buď nastane období, kdy Pavla otěhotní, nebo odcestuji do zahraničí za pracovní zakázkou. Uvidíme, co bude dřív,“ prozradil Sámer redaktorovi eXtra.cz.

Sámer se aktuálně věnuje novému projektu a pokud se mu nepodaří zadělat na prvního potomka, na čas ho v Česku nikdo neuvidí. „Nejraději bych zvládl obě věci najednou, to ale nejde. Nechme se překvapit,“ dodal věčně usměvavý Sámer, o kterého se ženy přetahují.

Související články

Další články