Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Blondýn Sámer Issa (34) a jeho Pavla (43): Popsal, jak to má v posteli se starší kráskou

+ Dalších 20 fotografií
láska
Zpěvák Sámer Issa (34) je znovu po dlouhých letech zamilovaný. Už rok randí s ženou, se kterou si rozumí nejenom lidsky, ale i v intimní oblasti. Redakci eXtra.cz se pochlubil kráskou, která ho dostala na kolena. Pavlína Kohoutová (43) je sice o devět let starší, ale Sámer se netají tím, že našel bohyni erotických hrátek. A dokonce právě kvůli ní nedávno změnil vizáž, když se obarvil na blond.

Pavla má na Sámera evidentně velký vliv. Kvůli ní si nechal své vlasy obarvit na blond a i právě Pavla je tou, kdo mu změnil život. „Vyhovujeme si nejen jako partneři, ale i jako milenci. Tohle je pro mě hrozně důležité,“ řekl eXtra.cz Sámer, který vychválil Pavlu téměř do nebe. „V sexu jsem nikdy nikoho lepšího nezažil. Pavla je vášnivá a žhavá,“ popsal finalista historicky první řady soutěže SuperStar.

Pavla pochází z Kladna. A se Sámerem se potkali v minulém roce na jeho narozeninové party. „Byla to láska na první pohled,“ usmíval se Sámer, který si s Pavlou dokáže představit rodinu. „Jsme zasnoubení, když by přišlo dítě, nebráním se tomu,“ pokračoval zpěvák, který dal na žádost své partnerky a změnil vlasovou image.

„Pavla si to přála, tak jsem na to kývnul. Barvila mě ona a moc se jí to líbí. Další experimenty s barvou ale určitě nebudou,“ dodal Sámer, který s Pavlou zažívá nejen romantiku, ale prý i obrovskou lásku.

Mohlo by vás zajímat

Další články