Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Blondýn Sámer Issa (34) a jeho Pavla (43): Popsal, jak to má v posteli se starší kráskou

Blondýn Sámer Issa (34) a jeho Pavla (43): Popsal, jak to má v posteli se starší kráskou
Zdroj: archiv
+ Dalších 19 fotografií
láska
Zpěvák Sámer Issa (34) je znovu po dlouhých letech zamilovaný. Už rok randí s ženou, se kterou si rozumí nejenom lidsky, ale i v intimní oblasti. Redakci eXtra.cz se pochlubil kráskou, která ho dostala na kolena. Pavlína Kohoutová (43) je sice o devět let starší, ale Sámer se netají tím, že našel bohyni erotických hrátek. A dokonce právě kvůli ní nedávno změnil vizáž, když se obarvil na blond.

Pavla má na Sámera evidentně velký vliv. Kvůli ní si nechal své vlasy obarvit na blond a i právě Pavla je tou, kdo mu změnil život. "Vyhovujeme si nejen jako partneři, ale i jako milenci. Tohle je pro mě hrozně důležité," řekl eXtra.cz Sámer, který vychválil Pavlu téměř do nebe. "V sexu jsem nikdy nikoho lepšího nezažil. Pavla je vášnivá a žhavá," popsal finalista historicky první řady soutěže SuperStar.

Pavla pochází z Kladna. A se Sámerem se potkali v minulém roce na jeho narozeninové party. "Byla to láska na první pohled," usmíval se Sámer, který si s Pavlou dokáže představit rodinu. "Jsme zasnoubení, když by přišlo dítě, nebráním se tomu," pokračoval zpěvák, který dal na žádost své partnerky a změnil vlasovou image.

"Pavla si to přála, tak jsem na to kývnul. Barvila mě ona a moc se jí to líbí. Další experimenty s barvou ale určitě nebudou," dodal Sámer, který s Pavlou zažívá nejen romantiku, ale prý i obrovskou lásku.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy