Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Blonďatý SuperStar Sámer Issa zaskočil všechny: Svatba se starší Pavlou a její těhotenství

Blonďatý SuperStar Sámer Issa zaskočil všechny: Svatba se starší Pavlou a její těhotenství
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 27 fotografií
RODINA
Má novou dívku, ale i vizáž... Zpěvák Sámer Issa (34) zase dal o sobě vědět. Tentokrát zvolil hodně netradiční vizáž, kterou by u něj fanoušci zvyklí na ledacos rozhodně nečekali. A léčba šokem pokračuje. Redakce eXtra.cz jako první zjistila, že nadaný zpěvák nedávno poklekl před svou partnerku Pavlu (43) a požádal ji o ruku. Teď se zamilované hrdličky chystají na svatbu.

Finalista historicky první řady pěvecké soutěže SuperStar vždy uměl své příznivce překvapit. A zároveň dokázal střídat období úspěchu s pády. Jenže jak to vypadá, poté, co si našel o devět let starší partnerku Pavlu, začal lidově řečeno sekat latinu.

S Pavlou je rok a za tu dobu stihl hodně "Změnil jsem vlasovou vizáž, protože to Pavla chtěla, moc se jí to líbí. Sama mi hlavu barvila. A nedávno jsme se zasnoubili. Moje maminka má Pavlu moc ráda, protože má na mě dobrý vliv," prozradil eXtra.cz Sámer

Oba se už těší na svatbu. "Plánujeme to, musíme vybrat místo a další věci... Pavlu jsem požádal o ruku na naší společné dovolené a kvůli ní se klidně ožením i s blonďatou hlavou," vtipkoval Sámer, který je prý zamilovaný až po uši.

Pro Sámera jde o vztah, ve kterém je konečně spokojený. "Něco už mám za sebou a Pavly si nesmírně vážím. V budoucnu bychom chtěli i miminko, takže když otěhotní, bude to skvělá zpráva," upřesnil Sámer s tím, že experimentovat s barvami na hlavě už nehodlá. "Blond stačí, někomu se to líbí, jiným ne."

Co jste možná o Sámeru Issovi nevěděli:

Dětství prožil v Damašku v Sýrii, od 6 let žije v Česku. Ze Sýrie pochází jeho otec, jeho matka je Češka. Má mladšího sourozence Marwana.*

V roce 2004 se účastnil 1. ročníku soutěže Česko hledá SuperStar, kde se umístil na 3. místě.*

Profiluje se nejen jako autor hudby ale i textů, které jsou převážně v anglickém jazyce, a tanečník.*

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy