Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Blonďatá kočanda, která prahne po Jágrovi: Přípravy na schůzku s Jardou!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 75 fotografií
Láska je láska
Chtěla by nosit příjmení Jágrová a stát po Jardově (47) boku už navěky! Paní Dana, která touží po slavném hokejistovi a vyznala mu lásku na Instagramu, se nevzdává. Tahle blonďatá kobra má jasný plán, jenž musí přinést ovoce. Žhavá Slovenka, která žije v Německu, už se dokonce připravuje na první schůzku!

Po rozchodu Jaromíra Jágra (47) a Veroniky Kopřivové (28) se ke slavné dvojici upínají všechny zraky. Pořádný kus pozornosti si ale ukrojila i paní Dana z Německa, která vyznala Jardovi na Instagramu lásku!

Legendární hokejista se jí sice zatím neozval, je ale odhodlaná jeho srdce získat. Už za sebou má dokonce přípravu na první schůzku. "Tak se mnou se dá bavit o hodně věcech," řekla eXtra.cz paní Dana potutelně. "Asi bych s ním ale mluvila hlavně o hokeji," prozradila, jak by Jardovi zalichotila.

"Jestli se teda potkáme, potom se dozvíte jako první, jak to probíhalo," slíbila zamilovaná Dana čtenářům eXtra.cz.

Jágr žil s Kopřivovou přes tři roky, nejprve na Floridě, potom se přestěhovali do jeho kladenského sídla. Tam by se ráda viděla i paní Dana. "Vůbec mě nezajímají jeho peníze, jsem zabezpečená," vzkazuje s tím, že by si Jardu klidně nastěhovala k sobě do Německa.

Související články

Další články