Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Blokoval supermarket kvůli nutnosti nosit roušky. Nyní leží na kyslíku

Ilustrační foto.
Zdroj: profimedia.cz
koronavirus

Začátkem listopadu se v supermarketu ve slovenských Piešťanech odehrála podivná scéna. Několik lidí tam blokovalo chod obchodu kvůli nutosti mít nasazené roušky a vše si natáčeli na telefon. Protest musela ukončit až přivolaná policie, která několik lidí zadržela. Nyní jeden z účastníků protestu leží v nemocńici s covidem. Jeho stav je velmi vážný.

Smutně ironickou dohru má nedávný antirouškový protest v jednom ze supermarketu ve slovenských Piešťanech.Na začátku listopadu tam několik lidí blokovalo chod obchodu, napadalo prodavačky a vše si natáčelo na své mobilní telefony. To vše kvůli nutnosti mít zakrytá ústa a nos. Celý protest museli nakonec ukončit přivolaní policisté. Jeden z obviněných- 36 letý bývalý voják Matej T. skončil ve vazbě, z níž byl před týdnem propuštěn.

„Osoby s policií nespolupracovaly, svým postupem ztěžovaly situaci a během celé doby se chovaly arogantně a odmítaly uposlechnout výzvy policie. Okolnosti, jakož i samotný průběh fyzického konfliktu, při kterém byli policisté nuceni použít donucovací prostředky, nadále vyšetřujeme,“ uvedla k incidentu slovenská policie.

Protestující je ve vážném stavu

Podle informací slovenského deníku SME skončil jeden z protestujících s nákazou koronavirem v nemocnici v Bojnicích. Deníku to potvrdil vysoce postavený zdroj z nemocnice. Stav pacienta je podle těchto informací velmi vážný a je připojený na kyslík. Jeho identita však není známá.

Účastníkům protestu hrozí až pět let vězení za útok na veřejného činitele a výtržnictví.

Související články

Další články