Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Blogerka si získala celý internet! Jen tím, že sdílela smutnou pravdu o sexu

S manželem si klidného sexu moc neužijí.
Zdroj: facebook.com
+ Další fotografie
Na blog se lidé nebojí psát o čemkoliv. A dvaatřicetiletá blogerka napsala o tom nejintimnějším. O svém sexuálním životě! Jak ho s manželem zvládají mezi přebalováním a krmením jejich čtyř dětí?

Constance Hall píše blog o svém životě. A nebojí se popsat ani různé pikantnosti a prozradí i to, co by mělo zůstat za dveřmi ložnice. Dokonale monitoruje svůj život se čtyřmi dětmi a o novinky se dělí i na svém Facebooku. Její blog je hodně oblíbený a čtenáři s ní sdílejí její každodenní radosti a strasti. Každý den se těší, co zase nového napíše a obohatí jejich životy.

Když ale na svůj blog napsala poslední příspěvek, nečekala, že bude mít takový ohlas. Místo obvyklých 500 lajků jich měla skoro 100 tisíc a 25 tisíc sdílení. Díky jednomu příspěvku se stala internetovou hvězdou.

A čeho se týkal její příspěvek? Budete se divit, ale rodičovského sexu. Svoje čtenáře vzala prostě až do postele. Popsala sex se svým manželem, který většinou trvá jen tři minuty a začíná tak, že si manžel ukáže na svoji chloubu a pak na dveře ložnice.

Rodičovský sex se může uskutečnit, jen když jsou všechny děti zabavené. Stejně si na sebe ale musíte vzít peřinu, protože kdykoliv může vaše dítě do ložnice přijít. Není čas na žádnou předehru ani na mazlení po sexu. Prostě šup sem, šup tam a je to. A v závěru jste rádi, že jste vůbec urvali ty tři minuty.

Pod příspěvkem se objevilo asi 20 tisíc komentářů lidí, kteří dávají matce za pravdu a jsou rádi, že nejsou jediní, kteří si nedopřejí pořádný sex kvůli dětem. Ženy se s matkou ztotožnily a začaly si dávat různé rady, jak na to. Možná by bylo lepší občas poslat děti k babičce a pořádně si užít!

Související články

Další články