Beauty blogerka Amelia Perrin z britského Essexu se rozhodla pro umělé nehty. A našla v nich velkou zálibu! Nemusela se o ně starat, vypadaly vždy upraveně, a když chtěla změnit barvu nebo design, jen si zašla k manikérce do salonu. Umělé nehty měla v kuse dlouhých 6 let. Jenže když se jí jeden nehet ulomil, strhla si všechny. A zůstala v šoku! Na případ upozornil portál Dailymail.

Její přírodní nehty se nehtům snad ani nepodobaly. Přece jen nehet potřebuje čas od času dýchat, navíc si některé nehty strhla až do masa. A tak se celou hrůzu rozhodla zveřejnit na internetu. „Ukážu vám realitu,“ napsala k fotografiím. A na nehty rozhodně není hezký pohled.

„Ve sprše mi bylo do pláče, když mi horká voda tekla na krvavá nehtová lůžka,“ svěřila se Amelia Daily Mailu. Musela začít brát biotin, aby si dala svoje nehty zase do kupy. Naštěstí to zabralo a pomalu, ale jistě se uzdravily. Jenže blogerka byla na umělých nehtech zřejmě závislá. Jak jinak si vysvětlit, že na umělé nehty šla po uzdravení znovu.