Tracy ke svému každodennímu rituálu natočila video, kde radí ženám, jak si tuto masku aplikovat. Přesvědčuje ostatní, že má sémě blahodárné účinky a pleť je po něm nádherně hebká, čistá a krásná.

O pomoc poprosila kamaráda, který ochotně na nabídku kývnul a nosí jí svůj ejakulát v plastové krabičce. Jak ji to vůbec napadlo? Se svou kosmetičkou probíraly, z čeho by se daly pleťové masky udělat, aby byly stoprocentně přírodní, a v tom si vzpomněly na semeno. Účinky si následně Tracy pročetla na internetu a nápad byl na světě. Dokonce se dozvěděla, že spousta specialistů sperma v kosmetice opravdu doporučuje. Mladá maminka se už odmalička potýká s nemocí zvanou růžovka, její obličej je celý červený. Tracy nemá přítele, a tak je závislá na svém kamarádovi, který se jí „upsal“, že bude „ingredience“ pro masku nosit, kdykoliv si vzpomene.

„Sperma má neuvěřitelné účinky. Obsahuje zinek, hořčík, draslík a fruktózu, které vyživují pokožku, a hlavně proteolytické enzymy, které odstraňují odumřelé buňky. Příjemně chladí a osvěžuje. Je to, jako když žvýkáte žvýkačku a vydechnete ten svěží vánek. Je to prostě perfektní!“ vysvětluje Tracy svou zálibu.

Ejakulát má svůj specifický zápach, ale to prý slečně vůbec nevadí. Všeobecně se ví, že když muž jí zdravou a vyváženou stravu, odér je potom lépe snesitelný. A tak samozřejmě apeluje na to, aby její osobní dárce jedl co nejzdravěji.

Tracy radí: „Masku ze spermatu si musíte nechat na obličeji po dobu dvaceti minut, aby měla ty správné účinky, a poté ji umýt teplou vodou.“

Návod na tuto super zdravou a účinnou masku Tracy postovala na YouTube teprve včera a už teď má stovky zhlédnutí. Proceduru popsala pro jistotu také na svém webu.

Tak co, slečny, zkusíte to taky?