Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Blogerka potratila ve 4. měsíci těhotenství a lidé ji za to šikanovali. Proboha proč?

Blogerka musela čelit nenávistným komentářům.
Zdroj: instagram.com
+ Další fotografie
Blogerka Anna Saccone (28) si prožila to, čeho se obává každá nastávající matka. Potratila. A to ve 4. měsíci těhotenství. Pro každou ženu je to velká psychická rána. Ona se navíc musela na sociální síti potýkat i s velmi drsnými komentáři. Lidé se do ní na Instagramu začali navážet.

Na sociální síti blogerku sleduje přes milion lidí. Je velmi oblíbená u maminek, protože se věnuje těhotenství a mateřství. S manželem už má dvě děti a těšili se společně na třetí. Jenže Anna bohužel potratila.

Než otěhotněla, měla krásnou pevnou postavu. Jenže po potratu jí nešla nabraná kila shodit. A to byl kámen úrazu. Lidé ji začali označovat za tlustou a posmívali se jí za to, jak vypadá.

„Najednou jsem byla zavalena urážejícími komentáři. Jsem silná osobnost a zvládnu hodně, ale tohle už bylo přes čáru. Když jste v pořádku a jste šťastní, házíte to za hlavu. Když si ale procházíte něčím opravdu hrozným a cítíte se špatně, vše si berete k srdci a vaše psychika je na tom hodně špatně,“ svěřila se blogerka.

Po potratu ji podržely její dvě děti a manžel. Anna se snažila být co nejvíc nad věcí, ale moc se jí to nedařilo. „Cítila jsem se hrozně. Sice mi lidé říkali, že vlastně ještě nešlo o dítě, ale jen o plod, ale já jsem cítila, že jsem ztratila svoje dítě,“ řekla Anna.

Do toho přibrala nějaké to kilo a měla nafouklé bříško. Necítila se kvůli své postavě dobře a nepřidávala jí ani psychika. K tomu všemu se jí ještě vrátily vzpomínky na bulimii, kterou trpěla, když byla mladší. O šikaně ani bulimii nechtěla veřejně mluvit, ale nakonec si řekla, že musí světu říct, co se stalo, a dostat to ze sebe.

„Lidé si ani neuvědomují, jak moc mohou druhým ubližovat a jaké trápení mohou přivodit,“ řekla Anna. Ta kvůli nenávistným komentářům chtěla přestat psát. Pak si to ale kvůli fanouškům rozmyslela.

Související články

Další články