Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Blogerka Nikol Moravcová se vdala: Slováka, kterému řekla ano, poznala na Tinderu!

Nikol Moravcová se vdala na střeše paláce Lucerna.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 5 fotografií
Celý rok se tohoto dne nemohla dočkat a dnes konečně nastal. Do detailu naplánovaná svatba klapla na jedničku a přesně v 18 hodin řekla známá blogerka Nikol Moravcová (31) ano svému Slovákovi Karolovi. Ačkoliv ho poznala na seznamce Tinder, našla v něm osudovou lásku!

Veselku v boho stylu měla dnes ve večerních hodinách blogerka Nikol Moravcová (31). Na střeše pražského paláce Lucerna si vzala svého Karola. Fešáka ze Slovenska ulovila na seznamce Tinder.

Je až překvapivé, že se z jejich románku vyklubala osudová láska. Nechvalně proslulá mobilní aplikace totiž není určená k navazování vážných vztahů, ale spíš dobrodružství na jednu noc.

Moravcová se ale za seznámení s Karolem vůbec nestydí. „Zadala jsem do aplikace, ať mi najde pouze cizince žijící v okruhu pěti kilometrů kolem mě, a našla jsem Slováka z Letné. Karola," směje se.

Na svatbu dorazila na 300 hostů. A že manželství bude zřejmě zalité sluncem, naznačuje i fakt, že Karol požádal Nikol o ruku loni koncem července. S mírnou odchylkou se tak svatba konala „do roka a do dne“.

Mohlo by vás zajímat

Další články