Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Blíží se ZÁSADNÍ ZVRAT v léčbě popálené Týnuš Třešničkové: Tomuhle se nikdy nevyhne!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 48 fotografií
Turecká nemocnice
Obří zvrat v životě Týnuš Třešničkové (22) už klepe na dveře! Napovídá tomu chování youtuberky, kterou před šesti měsíci popálili v Istanbulu. Od té doby je v turecké metropoli připoutaná k nemocničnímu lůžku a nemůže se vrátit domů. Jenže se zdá, že se léčba chýlí ke konci, a Týnuš se tak co nevidět zase objeví v Česku!

Není divu, že je Týnuš Třešničková v péči lékařů takovou dobu. Plameny v luxusní restauraci v centru Istanbulu jí sežehly hlavně obličej a ruce. Dohromady utrpěla popáleniny na 35 % těla!

Ale medicína dnes umí zázraky a Třešničková by se z Turecka měla vrátit bez následků. „Nejčastěji se mě ptáte, kdy se vrátím zpět do Česka. Bohužel sama zatím nevím. Léčba je ale na dobré cestě a já se cítím mnohem lépe,“ vzkázala Týnuš v polovině února.

Čas návratu do Česka se už zřejmě mílovými kroky blíží. Populární youtuberka se už totiž nefotí na nemocničním lůžku, ale na Instagramu po půl roce znovu začala propagovat módní značky!

„Tyto proutěné košíky jsou top! Já jsem vybrala tento a už se těším na všechny letní outfity, které s ním sladím,“ napsala Třešničková. Z toho se dá usuzovat, že domů pojede v brzké době, nejpozději však během léta.

V osudný okamžik byl s Týnuš v restauraci její přítel Viktor Hajíček. Plameny ho zasáhly o poznání méně, v Česku byl už pár dní po incidentu. Pravidelně však svou lásku jezdí navštěvovat, stejně jako její sestra Martina Třešňáková a rodiče.

Související články

Další články