Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Blíží se VÁNOČNÍ ÚPLNĚK v Blížencích: Vodnářům splní sny, Střelci musí více šetřit

Zdroj: archiv
+ Dalších 10 fotografií
ÚPLŇKOVÝ HOROSKOP
Ve čtvrtek 12. prosince v 6:12, projdou všechna znamení předvánoční úplňkovou vlnou. Blíženec vám vnese do života napětí, ale i příležitost ke změně a komunikace bude probíhat na výbornou. K čemu vás tento speciální úplněk vyburcuje? A jak s vámi zatočí jeho energie? To se dozvíte v našem ÚPLŇKOVÉM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. - 20. 4.)

Milí Berani, ať při tomto úplňku zahájíte cokoli, budete mít úspěch. Vykonáte to, po čem jste dlouho toužili, ale neodvážili jste se k tomu. Ve financích trochu plavete, ale zlepší se to. Co ale při těchto energiích rozhodně nesmíte? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

Milí Býci, s měsícem v Blížencích nebudete zrovna kamarádi, a proto vaše snaha nepadne na úrodnou půdu. V práci buďte vnímaví a zkuste spláchnout staré křivdy. V tomto období nemá cenu jít hlavou proti zdi. A jak se energie měsíce dotknou vašich financí? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Milí Blíženci, s energiemi tohoto úplňku budete upevňovat své já. Budete v souladu a do života vám přichází i nové možnosti. Řídíte se intuicí a to je velice dobře. V práci se vám bude dařit. Díky čemu? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Milí Raci, při tomto úplňku investujte více energie do sebe než do ostatních. Budou situace, které vás mohou dostat až na samotné dno. Depresivní sklony nebudou žádnou novinkou. A jak se vám bude dařit v práci? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Milí Lvi, úplněk sice okoření váš milostný život, ale v práci budete pěkně náladoví. Na ostatní neberete ohled a stavíte mezi sebe a své kolegy obří zeď. Vaše ego se projeví naplno. A jak to budete mít s financemi? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, Měsíc ve vás vyvolá smíšené emoce. V práci vám dělá problém se přizpůsobit a špatně vnímáte realitu. Uskutečněte to, o čem víte, že je správné a pravdivé. Ale s čím nebudete mít rozhodně problém? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Milé Váhy, úplněk bude formovat vaše sociální vazby. Toužíte snít, což vás možná přivede do maléru. Vaším úkolem je ale plánování a pevné vize. Na co si musíte dát pozor? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, při tomto úplňku nebudete schopni ukázat svou pravou tvář. Vlivem stresu navíc děláte jednu chybu za druhou. Rozhodně se nenechte unášet proudem. Co budete muset podniknout? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, právě tento úplněk vám ukáže, jak správně nakládat se svým majetkem a penězi. Dávejte si pozor na pochybné nabídky a lákavé vánoční akce. Na pozoru se mějte i před svými přáteli. A co vás čeká v práci? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Milí Kozorozi, tento úplněk vám připomene, že sliby se mají plnit. Netečnost a schovávání vše ještě zhorší. Dostůjte svým závazkům a postavte se k tomu čelem. Co budete potřebovat? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, nastává ten správný čas si z života vytřídit to, co tam nepatří. Nemá cenu utíkat před realitou. Hvězdy vám navíc předpovídají, že vaše nesplněné sny budou vyslyšeny. A co vás čeká na poli pracovním? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Ryby, tento úplněk pro vás postrádá příznivý vliv. Dělá vám problém něco formovat nebo měnit. Důležité je pochopit, že musíte uklidit své já i za cenu opuštění všeho starého. K čemu může dojít? To se dozvíte ve fotogalerii.

Související články

Další články