Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Blíží se úplněk ve znamení Panny: Hrozí velmi nepříjemné zdravotní potíže! Komu?

Dejte si pozor. Úplněk se blíží.
Zdroj: Profimedia.cz
Nový rok je plný úplňků. Ten následující, který nás čeká už 2. března, bude obzvláště specifický. Jedná se totiž o úplněk v zemském znamení Panny. O tomto úplňku si dávejte pozor především na zdravotní potíže. Ty by vás totiž mohly trápit nejvíce.

Další úplněk od Nového roku nastane v pátek 2. března. Slabě svítit ho ale budeme moci spatřit už den předtím. Nejsilnější svit uvidíme skutečně až v pátek, a to konkrétně 00:51 hodin. Takzvaný Virgo moon neboli panenský měsíc bude působit hlavně na Panny, Ryby, Blížence nebo Střelce, píše web Cosmosofastro­logy.

O tomto úplňku se mějte obzvláště na pozoru, co se týká tenkého, slepého i tlustého střeva, trávicího ústrojí, konečníku a smyslových orgánů, jako jsou oči a uši. Buďte v klidu a pečujte o sebe. Nevystavujte se zbytečné zátěži, ale pokud si něco přejete, intenzivně na to myslete. Síla vůle bude mít dvojnásobnou účinnost. Oproti tomu kvalita spánku bude horší.

Související články

Další články