Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Blíží se úplněk ve znamení Panny: Hrozí velmi nepříjemné zdravotní potíže! Komu?

Dejte si pozor. Úplněk se blíží.
Nový rok je plný úplňků. Ten následující, který nás čeká už 2. března, bude obzvláště specifický. Jedná se totiž o úplněk v zemském znamení Panny. O tomto úplňku si dávejte pozor především na zdravotní potíže. Ty by vás totiž mohly trápit nejvíce.

Další úplněk od Nového roku nastane v pátek 2. března. Slabě svítit ho ale budeme moci spatřit už den předtím. Nejsilnější svit uvidíme skutečně až v pátek, a to konkrétně 00:51 hodin. Takzvaný Virgo moon neboli panenský měsíc bude působit hlavně na Panny, Ryby, Blížence nebo Střelce, píše web Cosmosofastro­logy.

O tomto úplňku se mějte obzvláště na pozoru, co se týká tenkého, slepého i tlustého střeva, trávicího ústrojí, konečníku a smyslových orgánů, jako jsou oči a uši. Buďte v klidu a pečujte o sebe. Nevystavujte se zbytečné zátěži, ale pokud si něco přejete, intenzivně na to myslete. Síla vůle bude mít dvojnásobnou účinnost. Oproti tomu kvalita spánku bude horší.

Mohlo by vás zajímat

Další články