Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Blíží se ROZVOD? Rosol si tajně pořídil byt!

Vztah je nejspíše definitivně mrtvý!
Zdroj: Instagram
+ Dalších 21 fotografií
Lukáš Rosol chce mít zadní vrátka. Připravuje se snad na blížící se rozvod s moderátorkou Michaelou Ochotskou? V poslední době tomu naznačuje hlavně fakt, že si pořídil nový luxusní byt v pražské Libni.

Jejich vztah vypadal jako z pohádky a všichni si mysleli, že to vydrží až do konce života. Bohužel, láska mezi moderátorkou Michaelou Ochotskou (32) a tenistou Lukášem Rosolem (31) je už dávno passé. Nyní všichni vyčkávají, kdy jeden z dvojice podá žádost o rozvod.

Prohlubující se krize v manželství, následná nevěra a stěhování. Takhle se dá popsat ve zkratce poslední půlrok téhle kdysi zamilované dvojice.

Deník Blesk přišel s informací, že si tenista pořídil nový luxusní byt v Libni. Takže pokud ještě někdo stále doufal, že se tahle dvojice dá znova dohromady a začne od znova, tak vše nasvědčuje tomu, že se žádné usmiřování rozhodně nekoná.

Rosol se rozhodl koupit byt o rozloze 100 metrů čtverečních za naprosto šílenou částku. Nové hnízdečko Rosola vyšlo na neuvěřitelných osm milionů korun. Byt není napsán na tenistu, nýbrž na jeho bratra. Lukáš Rosol myslí dopředu a nejspíše tak učinil, aby při případném rozvodu o byt nepřišel.

Související články

Další články