Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Blíží se rozchod: Jágr s Kopřivovou jsou na nože, skřípe to mezi nimi z tohoto důvodu

Zdroj: Showpix
+ Dalších 41 fotografií
Hádky
Sen se rozplynul a vztah Jaromíra Jágra (46) a Veroniky Kopřivové (27) prochází obří krizí. A světlo na konci tunelu není. Podle informací eXtra.cz se slavný páreček rozkmotřil kvůli bydlení. Hokejista zůstal na Kladně a bývalá striptérka má pláchla do Prahy. Od té doby neutuchají spekulace, že rozchod je pouhou otázkou času.

Pošle Jaromír Jágr (46) k vodě Veroniku Kopřivovou (27), nebo naopak? Jak jsme zjistili, jejich vztah dávno není naplněn takovou láskou jako na začátku.

Když Kopřivovou nejslavnější český hokejista vytáhl z německého hampejzu, bylo všechno zalité sluncem. Jenže čas běží a lidé se mění. A změnila se i Veronika, která začala podnikat a trošku zpychla, protože alespoň velikostí bankovního konta už není obyčejnou blondýnkou z Teplic.

„Už spolu nebydlí. Veronika chtěla do Prahy, ale Jarda chtěl zůstat na Kladně. Takže to vyřešili tak, že Jarda zůstal a Veronika odešla,“ svěřil eXtra.cz člověk, jenž má blízko ke Kopřivové i Jágrovi. Mluví se i o tom, že k rozkolu mezi dvojicí mělo dojít i kvůli Jardově mamince. Mama Džegr totiž zůstane nejdůležitější ženou jeho života, i kdyby se Veronika stavěla na hlavu. Ta navíc přestala na Instagram přidávat společné zamilované fotografie.

Kopřivová údajně doufala, že se přestěhují do luxusního penthousu v Praze. Ale protože se Jágr rozhodl zůstat na Kladně, prý odešla do hlavního města sama. Věnuje se svému internetovému obchůdku a s Jardou má mluvit jen minimálně.

Otázkou tak zůstává, kdy nastane hodina pravdy. Překonají vztahovou bouři a najdou si k sobě znovu cestu? Anebo půjdou od sebe? To ukáže jedině čas.

Související články

Další články