Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Blíží se PROVOKATIVNÍ ÚPLNĚK VE VODNÁŘI: Přinese nebezpečné fáze i osudovou lásku

Blíží se PROVOKATIVNÍ ÚPLNĚK VE VODNÁŘI: Přinese nebezpečné fáze i osudovou lásku
Zdroj: Pixabay
+ Další 2 fotografie
Astro
Magický úplněk nastane v pondělí 3. srpna v 17:58 ve znamení vynalézavého Vodnáře. A na co se musíme připravit tentokrát? Měsíc ve Vodnáři značí, že váš život nabere na obrátkách. Otevírá budoucí vize, objevuje nové záliby, vnáší vlastní jedinečnost, ale zodpovídá i za porušování konvencí. Co zajímavého nás čeká? A na co bychom si měli určitě dávat pozor?

Splňte si své sny!

Dar Měsíce ve Vodnáři bychom měli využít k tomu, abychom byli sami sebou. Vodnář si nebere servítky a dokáže být velmi nevyzpytatelný. Proto počítejte s tím, že tyto energie nás budou intenzivně provázet. Konečně máte šanci vyjádřit svou individualitu. Máte sen a myslíte si, že na něj nedosáhnete? Měsíc ve Vodnáři podporuje i ty nejbláznivější sny a máte možnost je proměnit ve skutečnost. Tento úplněk je o moci a svobodě a jeho intenzitu budeme vnímat asi 3 dny. Je vhodný čas na tvůrčí práci a posunování hranic. Naslouchejte varovným signálům a nenechte se pošpinit.

Úskalí vztahu i nová láska na obzoru

Co se týká milostného života, na místě je velká opatrnost. Luna ve Vodnáři vnáší do vztahů zvláštní neklid a bojovná nálada lásce neprospívá. Tento Měsíc je rozhodně protestující a záleží jen na našem přístupu. Platí, že co do lásky vložíš, to se ti také vrátí. Přesto je tohle období příznivé pro vznik nové lásky. Je zde velká šance seznámit se s tím pravým či tou pravou, začít nový život nebo i počít potomka. Co vy na to?

Tento úplněk si můžete jistě krásně užít.

Související články

Další články