Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Blíží se kukuřičný úplněk v rybách: Obohatí vztahy, ale povede i k vyhroceným situacím

Blíží se kukuřičný úplněk v rybách: Obohatí vztahy, ale povede i k vyhroceným situacím
Zdroj: pixabay
+ Další 2 fotografie
ÚPLNĚK
Ve středu 2. září v 7:21 hodin očekáváme magický úplněk v přecitlivělých Rybách. Tento úplněk rozvíjí intuici, vlastní tvorbu a umělecké cítění, ale především silně ovládá naše emoce. Za pomoci živlu vody budou prožitky velmi zásadní. Rozhodně nepočítejte s tím, že se budete pohybovat v klidných vodách. Jak vás úplněk ovlivní? A co můžete očekávat?

Vyhýbejte se extrémům!

Pokud v tomto období narazíte na problémy, jen těžko jim dokážete čelit. Ryby se malérům přirozeně vyhýbají a chtějí vidět svět lepší. Mají své vlastní fantazie, ale vše prožívají s vyšší intenzitou. Ve vztazích se rozhodně vyhýbejte extrémům! Pod vlivem úplňku neřešte zásadní věci. V opačném případě musíte počítat s tím, že váš vztah bude okořeněn vyhroceným konfliktem. Ale protože jsou Ryby romantické duše, některé vztahy výrazně obohatí. Žijí pro extázi a chtějí si ji vychutnávat.

Úplněk v Rybách je vhodný k početí

Podle starých indiánských tradic se tento úplněk nazývá Kukuřičný. Při tomto Měsíci sklízel lid ze svých polí kukuřici. Lidé při tom zpívali, vyprávěli legendy a prováděli magické rituály. Kukuřice byla symbolem hojnosti a plodnosti. Proto je toto období vhodné ke zplození potomka. Úplněk v Rybách je citově exponovaný, proto počítejme s tím, že budeme háklivější a jeho moc nám dá o sobě vědět tři dny před a tři dny po úplňku. Je vhodné zaměřit se na svou duchovní stránku a navštívit mystická místa.

Sandra Nováková řekla své ANO na netradičním místě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy