Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Blíží se kritický den! Merkur vstupuje do Ryb: Co vám hrozí?

Blíží se kritický den! Merkur vstupuje do Ryb: Co vám hrozí?
Zdroj: Facebook
Astro
Planeta Merkur narozdíl od nebeských světel - Slunce a Měsíce - nic sama nevytváří, ale spojuje jednotlivé elementy. Do znamení Ryb vstoupí 10. února v 11:51 hodin. Merkur symbolizuje schopnost spojovat věci dohromady, ukazuje na to, jak komunikujeme, jak vnímáme a jak se nejlépe učíme racionálním, intelektuálním způsobem. Svojí polohou v jednotlivých znameních horoskopu určuje mentální typ osobnosti. Co vás čeká ve dnech s Merkurem v Rybách?

Mimo mísu

Intuitivní a nadšený Merkur, který se snaží vklouznout do záře slunečních reflektorů, dojít uznání a prokázat své kvality. Dny s Merkurem v Rybách nejsou určeny k úkonům zaměřeným na logiku, přesnost a výkon. Průvodními jevy této konstelace jsou zapomínání, ztrácení, zmatenost, bloudění, dezorientace v čase i prostoru. Vaše hovory postrádají strukturu a efektivitu, avšak nesou s sebou terapeutický potenciál, nabízejí přátelské porozumění, smířlivé přijetí a vzájemnou podporu. Paměť bude slabá a zabíhavá, neklaďme na ni nároky převyšující naše možnosti: jednu věc po druhé a pěkně pomaličku. Pozornost bude rozptýlená, aspirace na multitasking jsou dnes zcela mimo mísu. Vaše vyjadřování bude nepřesné, zato obšírné a nekonečné. Organizační dovednosti vychýlené z normy. Koordinace chabá, svalový tonus povolený, jemná motorika nepřesná a mimika nezřetelná.

Za volant raději nesedejte!

Běžným projevem umístění Merkuru v Rybách může být například slabý smysl pro řízení. Takovému člověku pak nedělá problém se ztratit, a to klidně i na místě, které moc dobře zná. Pozor, pokud si vás dnes vybere silniční kontrola k testu střízlivosti, je to marný, a to jste ani nepili! Naštěstí pro vás kosmická energie nerozlišuje mezi vyšetřovatelem a vyšetřovaným, takže je možné, že policista stejně nebude schopen výsledek testu interpretovat.

21. století

Konstelace Merkuru v Rybách je úžasná pro zvýšení vašich vrozených duševních schopností, jako je intuice, věštecké sny, věštění a čtení myšlenek. Merkur je planetou komunikace, spojenou se způsobem, jakým myslíme, mluvíme a píšeme. Ryby jsou znamením hudby, poezie a snů, umí dobře naslouchat, ale nebývají ctižádostivé, což je vítaná úleva pro vás všechny, kteří se perete s dnešní kulturou 21. století. Postavení Merkuru v Rybách je nejproblematičtější zejména v dnešní technické době. Nedělejte si nic z toho, pokud vám nejdou grafy, tabulky a jiné. Jeho největším kladem je, že silně propojuje denní vědomí s intuicí.

Nesnažte se řešit nic, co vyžaduje zapojení mozkových závitů, zbytečná práce a frustrace v těchto dnech. Existuje tolik věcí, k nimž mozek nepotřebujete… zajděte si do sauny, zaplavat!

Pro eXtra.cz Markéta Bartošíková, re

Hrozba milionové pokuty a vyhrocené pozadí jeho odchodu ze Survivoru. Otevřená zpověď Jiřího Hanouska

Související články

Další články

Nejnovější kauzy